Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
patrzcie coście odjebali, artyści.... ~kolarz 2 2010-11-16 14:14
nie rozumiem...super wyniki a tu nic... ~db501 1 2010-11-16 10:04
jak myślicie o której wyniki? ~kokot 21 2010-11-15 11:58
kola ~danu 9 2010-11-13 14:23
wszyscy w domu??!! ~kolarz 11 2010-11-13 09:34
Wyniki ~OLO 3 2010-11-11 23:20
kiedy to wybicie ~dany 1 2010-11-11 18:16
Drobnica sprzedaje ~BOB 9 2010-11-10 17:03
trzymanie kursu dalesio 4 2010-11-10 11:52
Dobre wyniki za Q3 juz 12.11!!!!!! ~nowy 5 2010-11-09 23:44
Mocne ręce ~BOB 4 2010-11-08 22:43
no i złotówa pękła :-)))) ~b. 7 2010-11-08 21:29
Co oni tutaj wyczyniaja .. i zo zjazad od 0,9 znowu ~zimoar 3 2010-11-08 15:20
No i złotówa pękła ;-)))) ~b. 1 2010-11-08 14:22
Constant dropping wears away a stone. ~BOB 9 2010-11-07 22:49
Ostatni raz: Odsuncie S-ki powyżej batonów-straszaków i czekać spokojnie ~Andrzej_P 6 2010-11-05 14:41
Kola UP ~BOB 5 2010-11-05 09:46
dziś dzień kol ~pepe 2 2010-11-05 09:45
arkusz zleceń ~kolarz 1 2010-11-05 09:35
No to jutro mamy 1,05 zł ~BOB 5 2010-11-04 20:50
martwią mnie troszkę te bycze zlecenia na 0,98 i 0,99.. mirakulka 5 2010-11-04 19:15
Ludzie odsuncie zlecenia S dużo wyżej bo nigdy nie przebijemy 1 zł...! ~Andrzej_P 10 2010-11-04 18:02
Wyniki ~BOB 3 2010-11-04 10:08
nadchodzi era MIRACULUM!!!!!! ~kama 1 2010-11-03 23:21
GRUPA KOLASTYNA SA w upadłości układowej akcjonariusze na NWZ 3 listopad ~krzysiek 1 2010-11-03 19:21
Transakcje Animatora na akcjach Spółki ~ooop 6 2010-11-03 19:20
KOLA - codziennie wyżej... ~camea 9 2010-11-03 15:47
skoro pożyczka to investora nie ma.. investor nie pozycza.. kicha ~lex mex 2 2010-10-30 14:10
Nowa strona Miraculum ~OLO 2 2010-10-30 11:58
Nuda ~BOB 3 2010-10-29 15:48
[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-23 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.