po kiego grzyba ty to sprzedajesz jeden z drugim , zarobiony jesteś już czy taki stuknięty. Wyniki ok, spółka wychodzi na prostą, a kurs niższy o 50 proc niż jesienią 2008 po wynikach za 2 kwartał kiedy się okazało, że generują straty, Spójrzcie jakim małym wolumenem spierdoliliście kurs od środy....