|
pytanko czy kolastyna utrzyma opor na .74 gr i kiedy wybije na
|
~bagno
|
3
|
2010-07-15 11:33
|
|
kurs jest stabilny
|
~daniel
|
6
|
2010-07-15 09:46
|
|
super info!
|
~zeus
|
3
|
2010-07-14 13:19
|
|
a teraz leniwe czekanie na wyniki za II kw
|
~Kolezanka
|
2
|
2010-07-14 08:56
|
|
nawet lato sprzyja w tym roku naszej Koli;-)))
|
~Ketli21c
|
1
|
2010-07-12 19:10
|
|
Lato gorące, strat na Opalaniu w tym roku nie będzie;-)
|
~Ogon
|
2
|
2010-07-12 11:18
|
|
Ktoś zbiera, a głupi ludzie oddają po kosztach
|
~Ogon
|
6
|
2010-07-10 12:10
|
|
TRION - DRUGA KOLASTYNA!!!
|
~Janek
|
2
|
2010-07-09 09:45
|
|
coraz lepsza sytuacja fundamentalna
|
~zieliniak
|
3
|
2010-07-08 14:55
|
|
Kolastyna . Kto trzyma , kto blokuje ?
|
~BOB
|
2
|
2010-07-08 09:48
|
|
777
|
~stary ale...
|
5
|
2010-07-07 14:13
|
|
jutro górka
|
~maniek
|
2
|
2010-07-06 23:26
|
|
IDM kupuje Akcje KOli????;-)))
|
~Kolezanka
|
5
|
2010-07-06 20:51
|
|
czyli nawet biedny IDM uśrednia:D:D:D
|
~kolazanka
|
3
|
2010-07-06 20:46
|
|
Re: IDM kupuje Akcje KOli????;-)))halo 110000 tys.
|
~stary ale...
|
1
|
2010-07-06 17:04
|
|
Kolastyna UP
|
~BOB
|
11
|
2010-07-06 15:59
|
|
Kolastyna
|
~dominatorek
|
5
|
2010-07-05 16:08
|
|
ktoś na koniec zwalił kurs na 77 gr?
|
~Ogon
|
2
|
2010-07-05 12:31
|
|
Kurs idzie w
|
~pred
|
1
|
2010-07-05 11:04
|
|
kolastyna - analiza techniczna flash
|
c_a_r_f
|
21
|
2010-07-05 10:40
|
|
Kolastyna-tragedia ubranych wisi w powietrzu................
|
~dd
|
6
|
2010-07-02 23:46
|
|
Kolastyna UP na 2 zł do końca roku !!!
|
~BOB
|
6
|
2010-07-02 19:26
|
|
Tylko wypada mi podzękować tej k.........ie za blokowanie kursu
|
~krys
|
1
|
2010-07-02 16:22
|
|
wasza skłonnosć do oddawania w dołku jest ogromna:))
|
~kika
|
13
|
2010-07-02 11:04
|
|
a IDM zbiera.....zbiera jak są tanio oddawane....
|
~tuptuś
|
3
|
2010-07-02 10:59
|
|
katastrofalne info a tu +5% ? Firma się zwija i tyle...
|
~iras
|
10
|
2010-07-02 09:46
|
|
jakby co toprzypominam o co kaman w nowej koli czy już mirce
|
~bedzie dobrze
|
5
|
2010-07-02 08:46
|
|
no to juto sie zobaczy......
|
~kika
|
1
|
2010-07-01 23:22
|
|
Dzisiaj duża dezorientacja, jutro po porannej prasie Odpał!!!!!
|
~Ogon
|
2
|
2010-07-01 18:16
|
|
kolejne INFO:))
|
~kika
|
9
|
2010-07-01 18:15
|