Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
pytanko czy kolastyna utrzyma opor na .74 gr i kiedy wybije na ~bagno 3 2010-07-15 11:33
kurs jest stabilny ~daniel 6 2010-07-15 09:46
super info! ~zeus 3 2010-07-14 13:19
a teraz leniwe czekanie na wyniki za II kw ~Kolezanka 2 2010-07-14 08:56
nawet lato sprzyja w tym roku naszej Koli;-))) ~Ketli21c 1 2010-07-12 19:10
Lato gorące, strat na Opalaniu w tym roku nie będzie;-) ~Ogon 2 2010-07-12 11:18
Ktoś zbiera, a głupi ludzie oddają po kosztach ~Ogon 6 2010-07-10 12:10
TRION - DRUGA KOLASTYNA!!! ~Janek 2 2010-07-09 09:45
coraz lepsza sytuacja fundamentalna ~zieliniak 3 2010-07-08 14:55
Kolastyna . Kto trzyma , kto blokuje ? ~BOB 2 2010-07-08 09:48
777 ~stary ale... 5 2010-07-07 14:13
jutro górka ~maniek 2 2010-07-06 23:26
IDM kupuje Akcje KOli????;-))) ~Kolezanka 5 2010-07-06 20:51
czyli nawet biedny IDM uśrednia:D:D:D ~kolazanka 3 2010-07-06 20:46
Re: IDM kupuje Akcje KOli????;-)))halo 110000 tys. ~stary ale... 1 2010-07-06 17:04
Kolastyna UP ~BOB 11 2010-07-06 15:59
Kolastyna ~dominatorek 5 2010-07-05 16:08
ktoś na koniec zwalił kurs na 77 gr? ~Ogon 2 2010-07-05 12:31
Kurs idzie w ~pred 1 2010-07-05 11:04
kolastyna - analiza techniczna flash c_a_r_f 21 2010-07-05 10:40
Kolastyna-tragedia ubranych wisi w powietrzu................ ~dd 6 2010-07-02 23:46
Kolastyna UP na 2 zł do końca roku !!! ~BOB 6 2010-07-02 19:26
Tylko wypada mi podzękować tej k.........ie za blokowanie kursu ~krys 1 2010-07-02 16:22
wasza skłonnosć do oddawania w dołku jest ogromna:)) ~kika 13 2010-07-02 11:04
a IDM zbiera.....zbiera jak są tanio oddawane.... ~tuptuś 3 2010-07-02 10:59
katastrofalne info a tu +5% ? Firma się zwija i tyle... ~iras 10 2010-07-02 09:46
jakby co toprzypominam o co kaman w nowej koli czy już mirce ~bedzie dobrze 5 2010-07-02 08:46
no to juto sie zobaczy...... ~kika 1 2010-07-01 23:22
Dzisiaj duża dezorientacja, jutro po porannej prasie Odpał!!!!! ~Ogon 2 2010-07-01 18:16
kolejne INFO:)) ~kika 9 2010-07-01 18:15
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.