Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I jak otwarcie?? ~sss 1 2010-08-09 09:06
Kolastyna . Zostali już tylko ,, ostatni mohikanie '' ~BOB 7 2010-08-06 18:47
kiedy te wyniki za II kwartał? ~Kolezanka 4 2010-08-06 08:03
smutno mi że mam Kole... ~kolazanka 5 2010-08-03 12:02
Kolastyna startuje UWAGA ~sd 7 2010-07-30 12:18
Kolastyna pierwsza do spadku ostatnia do wzrostu ~BOB 2 2010-07-30 11:20
Kolastyna . Czy ten wzrost to już dzisiaj ? ~BOB 4 2010-07-29 12:18
przebicie 1zł ~spieler 8 2010-07-27 14:50
nawet całkiem szybkie spadanie...dziwne.... ~kolazanka 9 2010-07-25 23:00
szkoda, że te wyniki dopiero w sierpniu;-( ~Kama 2 2010-07-25 16:09
Kolastyna info ~BOB 3 2010-07-23 14:47
kola będzie wypłacać dywidendę z zysku ;-)!! ~Kama 1 2010-07-23 10:18
no i mamy "spektakularny" wzrost :) ~daniel 2 2010-07-23 09:30
KOLA juz niebawem na DUZYM ++++++++ ~123 7 2010-07-22 23:12
a widzieliście jak zjechało zatrudnienie w 2009r? ~tuptuś 1 2010-07-22 21:44
dzisiaj w CNBC zapowiadali Panią Prezes;-) ~KOlezanka 5 2010-07-22 15:35
i po wszystkim, znowu powolne spadanie... ~kolazanka 1 2010-07-22 11:58
Green way --> 2 zł ~analityk finance 2 2010-07-22 10:50
szybko sprzedawac bo potem znowu marazm!!!!! ~kolazanka 5 2010-07-22 10:23
Kolastyna . Czekamy na + 50 % ~BOB 13 2010-07-22 09:56
dzis dzien kolastyny 0,90 musi być 111111 ~lex mex 2 2010-07-22 09:43
KOLASTYNKA ~spox 3 2010-07-22 09:35
kolastyna jeszcze w tym tygodniu 1.00 pln !!!!!!!!!! ~lex mex 1 2010-07-22 09:34
BRAC KOLASTYNE JEDZIEMY NA 1 ZL PROGNOZY !!!!!! ~as 1 2010-07-22 09:10
Czy tu się kiedyś coś wydarzy ??? ~123 7 2010-07-21 17:34
chyba szykuje się odpał na północ ~kajetan1234 1 2010-07-17 11:01
Kolastyna. Co jest grane ? ~BOB 4 2010-07-16 13:51
Na inwestora poczekamy do zatwierdzenia układu...... ~Tuptuś 1 2010-07-16 08:15
kolastynka -MOŻE BYĆ SUPER ~spox 2 2010-07-16 07:43
standardowa reakcja - niecierpliwi sprzedają ~Kolezanka 3 2010-07-15 18:14
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.