|
I jak otwarcie??
|
~sss
|
1
|
2010-08-09 09:06
|
|
Kolastyna . Zostali już tylko ,, ostatni mohikanie ''
|
~BOB
|
7
|
2010-08-06 18:47
|
|
kiedy te wyniki za II kwartał?
|
~Kolezanka
|
4
|
2010-08-06 08:03
|
|
smutno mi że mam Kole...
|
~kolazanka
|
5
|
2010-08-03 12:02
|
|
Kolastyna startuje UWAGA
|
~sd
|
7
|
2010-07-30 12:18
|
|
Kolastyna pierwsza do spadku ostatnia do wzrostu
|
~BOB
|
2
|
2010-07-30 11:20
|
|
Kolastyna . Czy ten wzrost to już dzisiaj ?
|
~BOB
|
4
|
2010-07-29 12:18
|
|
przebicie 1zł
|
~spieler
|
8
|
2010-07-27 14:50
|
|
nawet całkiem szybkie spadanie...dziwne....
|
~kolazanka
|
9
|
2010-07-25 23:00
|
|
szkoda, że te wyniki dopiero w sierpniu;-(
|
~Kama
|
2
|
2010-07-25 16:09
|
|
Kolastyna info
|
~BOB
|
3
|
2010-07-23 14:47
|
|
kola będzie wypłacać dywidendę z zysku ;-)!!
|
~Kama
|
1
|
2010-07-23 10:18
|
|
no i mamy "spektakularny" wzrost :)
|
~daniel
|
2
|
2010-07-23 09:30
|
|
KOLA juz niebawem na DUZYM ++++++++
|
~123
|
7
|
2010-07-22 23:12
|
|
a widzieliście jak zjechało zatrudnienie w 2009r?
|
~tuptuś
|
1
|
2010-07-22 21:44
|
|
dzisiaj w CNBC zapowiadali Panią Prezes;-)
|
~KOlezanka
|
5
|
2010-07-22 15:35
|
|
i po wszystkim, znowu powolne spadanie...
|
~kolazanka
|
1
|
2010-07-22 11:58
|
|
Green way --> 2 zł
|
~analityk finance
|
2
|
2010-07-22 10:50
|
|
szybko sprzedawac bo potem znowu marazm!!!!!
|
~kolazanka
|
5
|
2010-07-22 10:23
|
|
Kolastyna . Czekamy na + 50 %
|
~BOB
|
13
|
2010-07-22 09:56
|
|
dzis dzien kolastyny 0,90 musi być 111111
|
~lex mex
|
2
|
2010-07-22 09:43
|
|
KOLASTYNKA
|
~spox
|
3
|
2010-07-22 09:35
|
|
kolastyna jeszcze w tym tygodniu 1.00 pln !!!!!!!!!!
|
~lex mex
|
1
|
2010-07-22 09:34
|
|
BRAC KOLASTYNE JEDZIEMY NA 1 ZL PROGNOZY !!!!!!
|
~as
|
1
|
2010-07-22 09:10
|
|
Czy tu się kiedyś coś wydarzy ???
|
~123
|
7
|
2010-07-21 17:34
|
|
chyba szykuje się odpał na północ
|
~kajetan1234
|
1
|
2010-07-17 11:01
|
|
Kolastyna. Co jest grane ?
|
~BOB
|
4
|
2010-07-16 13:51
|
|
Na inwestora poczekamy do zatwierdzenia układu......
|
~Tuptuś
|
1
|
2010-07-16 08:15
|
|
kolastynka -MOŻE BYĆ SUPER
|
~spox
|
2
|
2010-07-16 07:43
|
|
standardowa reakcja - niecierpliwi sprzedają
|
~Kolezanka
|
3
|
2010-07-15 18:14
|