i z tego powodu powinniśmy się cieszyć. W przeszłości kolastyna przy takim marazmie notowała stopniowe spadki i tak wytworzył się długoterminowy trend spadkowy. Nadal brakuje tu odpowiedniego bodźca. Może do końca roku spotka nas miła niespodzianka. To oczywiście jest gdybanie. Ja czekam z niecierpliwością na zmianę ratingu. Pozdrawiam.