Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DM IDMSA może wyjść z Kolastyny do końca tego roku ~klauss 2 2010-07-01 18:13
czy w infach można wyczytac nazwę investora ??? ~lex mex 1 2010-07-01 14:52
gdybym miał wolne 1mln zł, zrobiłbym Wam dzien dziecka z mies opóź ~lex mex 1 2010-07-01 14:21
wars wita was wita was wars ~brutal 4 2010-07-01 14:15
Jaka poprawiająca się sytuacja fundamentalna na tej spółce??????? przemol79 3 2010-07-01 13:50
Interpretacja INFO w parkiecie ~Irish Man 13 2010-07-01 13:17
INFO -a jednak są inwestorzy zainteresowani KOLĄ ~kika 3 2010-07-01 12:45
Ja czekam na wywiad w cnbc ~Inwestor 3 2010-07-01 12:22
Jeśli ktoś jeszcze nie dotarł to info poniżej ~Adam 1 2010-07-01 11:58
Eee...to tylko fałszywe wybicie pod wywalanko... ~sylwek7890 1 2010-07-01 11:26
jutro pęknie 1 zeta ~kika 4 2010-07-01 11:08
C/Z 8,6 ~2wb 2 2010-07-01 10:46
mówiłem brać nie czekac teraz tylko wyżej:) ~kika 1 2010-07-01 10:44
podaż się powoli wycofuje, oby tak dalej.... ~kika 5 2010-07-01 10:40
kolastyna ~AKCJONARISZ 2 2010-07-01 09:59
jest info:-) ~ynwestor 3 2010-07-01 09:50
pięknie was wydymali teraz jedziemy pod widły ~kika 1 2010-07-01 09:46
jak przebije 0,90 zaczną wsiadać konkretniej:)) jak zwykle na KOLI ~kika 2 2010-07-01 09:44
jak daleko możemy dopłynąć? ~piotr 2 2010-07-01 09:43
dzięki kochani:)))0,81-0,82 wpadło ~kika 1 2010-07-01 09:42
dajcie nieco na 0,83 ~kika 1 2010-07-01 09:29
co jest że tak siorbią? ~kika 1 2010-07-01 09:24
KOLASTYNA co jest??? ~kika 2 2010-07-01 09:15
To jest dobra cena do sprzedaży !! ~anal 1 2010-07-01 09:13
Okręt płynie.... balast wyrzucamy za burtę.....!! ~Ogon 5 2010-07-01 09:11
IDM znowu ubierze traderów w Kolastynę :D ~DT 1 2010-07-01 09:05
dziś pora na Kolastyne ~furgi 1 2010-07-01 09:03
BRADZO ladnie IDM juz szykuje wysoki OPEN pod to by leszczyka ~as 1 2010-07-01 09:00
nowa prognoza!!!!! no i co niedowiarki, ha ha ~Kolezanka 3 2010-07-01 08:58
to teraz IDM juz czeka na wasza kaske :) ~as 2 2010-07-01 08:54
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.