|
DM IDMSA może wyjść z Kolastyny do końca tego roku
|
~klauss
|
2
|
2010-07-01 18:13
|
|
czy w infach można wyczytac nazwę investora ???
|
~lex mex
|
1
|
2010-07-01 14:52
|
|
gdybym miał wolne 1mln zł, zrobiłbym Wam dzien dziecka z mies opóź
|
~lex mex
|
1
|
2010-07-01 14:21
|
|
wars wita was wita was wars
|
~brutal
|
4
|
2010-07-01 14:15
|
|
Jaka poprawiająca się sytuacja fundamentalna na tej spółce???????
|
przemol79
|
3
|
2010-07-01 13:50
|
|
Interpretacja INFO w parkiecie
|
~Irish Man
|
13
|
2010-07-01 13:17
|
|
INFO -a jednak są inwestorzy zainteresowani KOLĄ
|
~kika
|
3
|
2010-07-01 12:45
|
|
Ja czekam na wywiad w cnbc
|
~Inwestor
|
3
|
2010-07-01 12:22
|
|
Jeśli ktoś jeszcze nie dotarł to info poniżej
|
~Adam
|
1
|
2010-07-01 11:58
|
|
Eee...to tylko fałszywe wybicie pod wywalanko...
|
~sylwek7890
|
1
|
2010-07-01 11:26
|
|
jutro pęknie 1 zeta
|
~kika
|
4
|
2010-07-01 11:08
|
|
C/Z 8,6
|
~2wb
|
2
|
2010-07-01 10:46
|
|
mówiłem brać nie czekac teraz tylko wyżej:)
|
~kika
|
1
|
2010-07-01 10:44
|
|
podaż się powoli wycofuje, oby tak dalej....
|
~kika
|
5
|
2010-07-01 10:40
|
|
kolastyna
|
~AKCJONARISZ
|
2
|
2010-07-01 09:59
|
|
jest info:-)
|
~ynwestor
|
3
|
2010-07-01 09:50
|
|
pięknie was wydymali teraz jedziemy pod widły
|
~kika
|
1
|
2010-07-01 09:46
|
|
jak przebije 0,90 zaczną wsiadać konkretniej:)) jak zwykle na KOLI
|
~kika
|
2
|
2010-07-01 09:44
|
|
jak daleko możemy dopłynąć?
|
~piotr
|
2
|
2010-07-01 09:43
|
|
dzięki kochani:)))0,81-0,82 wpadło
|
~kika
|
1
|
2010-07-01 09:42
|
|
dajcie nieco na 0,83
|
~kika
|
1
|
2010-07-01 09:29
|
|
co jest że tak siorbią?
|
~kika
|
1
|
2010-07-01 09:24
|
|
KOLASTYNA co jest???
|
~kika
|
2
|
2010-07-01 09:15
|
|
To jest dobra cena do sprzedaży !!
|
~anal
|
1
|
2010-07-01 09:13
|
|
Okręt płynie.... balast wyrzucamy za burtę.....!!
|
~Ogon
|
5
|
2010-07-01 09:11
|
|
IDM znowu ubierze traderów w Kolastynę :D
|
~DT
|
1
|
2010-07-01 09:05
|
|
dziś pora na Kolastyne
|
~furgi
|
1
|
2010-07-01 09:03
|
|
BRADZO ladnie IDM juz szykuje wysoki OPEN pod to by leszczyka
|
~as
|
1
|
2010-07-01 09:00
|
|
nowa prognoza!!!!! no i co niedowiarki, ha ha
|
~Kolezanka
|
3
|
2010-07-01 08:58
|
|
to teraz IDM juz czeka na wasza kaske :)
|
~as
|
2
|
2010-07-01 08:54
|