Przede wszystkim dwa razy pomyslec zanim wystawicie akcje do sprzedazy .Nie kupiliscie by oddac be zysku ,a sprzedac i by odkupic taniej to teraz chyba najgorsza decyzja .Wystarczy spojrzec na kurs i jasno widac ,ze teraz szorujemy po dnie , wiec raczej nie ma co sie martwic ,ze dalej bedzie spadalo .Z drugiej strony za nami kilkja znacznych gorek a historia lubi sie powtarzac .I informacje ze spolki plyna coraz lepsze , wiec wystarczy po prostu czekac i niech sie martwia ci co chca dokupic .Kazda proba dokupienia wiekszej ilosci daje szybki wzrost kursu .Wnioski wyciagnijcie sami .Pozdrawiam cierpliwych .