Cięciwa się napina coraz bardziej linia trendu i 200 sesyjna trzyma kursik całkiem fajnie. Ostatnio fejkowy zjazd ale tylko po to aby leszczy wyzbyć z akcji choć za dużo ich nie było. Do wybicia zostało już nie wiele miejsca albo jedna mała iskra, w którą stronę to pójdzie to już rynek roztrzygnie. Moim zdaniem jest tylko jedna strona w którą to pójdzie i napewno to nie będzie południe. Pzdr