Jakby miało być tutaj pięknie ( Wielka kasa ) to czemu nikt tego nie kupuje bo przecież na giełdzie inwestuje się w przyszłość. Nie piszcie mi że o tej spółce wie tylko małe grono a grubasy jeszcze się tutaj nie pojawiły bo po prostu nie wiedzą że tutaj czeka wszystkich złota przyszłość. Na dzień dzisiejszy mamy tylko zapowiedzi i nic więcej a może być różnie. Czas pokaże. Pozdrawiam manipulantów.