Forum giełdowe spółki INTERMA TRADE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Mysle, ze zarobie na Briju niezla kase ~hmmm 4 2017-03-23 12:43
ursus asa112 1 2017-03-23 12:28
Mamy piękne info !!! Wzrost przychodów o 76,9% ~Jegon 13 2017-03-23 12:15
NAGANIECZE NA SPADKI NAGANIAJĄ = BĘDĄ WZROSTY ! ~briu 14 2017-03-23 12:03
codziennie spada.. ~Endy 9 2017-03-23 11:59
Ulga ~niezalamany 2 2017-03-23 11:58
spekulanci ~ozw 8 2017-03-23 11:52
a gdzie jest Jegon ???? ~Rozwielitka1 1 2017-03-23 11:33
R.I.P ~zalamany 3 2017-03-23 11:06
12 gr daj mi proszę -Kazik ~ww 1 2017-03-23 09:51
BANKRUTACJA ~piach 6 2017-03-23 09:38
06.05.2016 tata powiedział że mnie nie kocha ~eo 1 2017-03-23 08:59
Briju po 4 zł. ~Gruba_ryba 9 2017-03-23 08:23
Mogą zostawić hurt i rozwijać sklepy ~Waldi 3 2017-03-23 07:18
Wyniki sprzedaży !!!!!!!!!!! Luty ~Marek 13 2017-03-22 23:23
spolka stracila 150 000 000 swojej wartosci mysle,ze wystarczajaco! ~krzysnydyktatorgield 12 2017-03-22 23:00
a tu co ? brylanty i złoto wam już śmierdzą ? Apart zwęszy ciapciaka ~pozdrawiam 3 2017-03-22 22:51
Karuzela przestała się kręcić... ~Kasa 5 2017-03-22 22:36
Naganiaczy na spadki jak przez ostatnich kilka miesiecy na bumechu. ~BRIJU_20zł 2 2017-03-22 21:28
MÓWIĘ WAM PO RAZ KOLEJNY,UCIEKAĆ Z TĄD...................... ~MARIAN 1 2017-03-22 21:15
Jutro dramat Briju -25 % ~Gruba_ryba 6 2017-03-22 20:59
Ale jaja Briju już po 8 zł a bedzie po 2 zł do kupienia. ~Gruba_ryba 4 2017-03-22 20:39
2 tys w plecy a zarząd nic nie robi ~Bobik 1 2017-03-22 20:24
Ale ktoś brał przy 14.40 bo bylo 14ml. Obrót ~Rekin 1 2017-03-22 18:14
briju ~inwestor 12 2017-03-22 16:58
Aktualna wycena ~Zbyszek 11 2017-03-22 16:49
No i mamy przejęcie !!!! BRYLANT NA GPW ~alenews 3 2017-03-22 15:56
KNF BADA moanipulację Tu, a Bumech trochę podkupiony przez Chińczyków ~Ramzes 1 2017-03-22 14:57
z czego będą finansować zobowiazania? ~ww 5 2017-03-22 14:41
To bedzie bankrut! ~IcoInic 3 2017-03-22 13:44
[x]
ITMTRADE 7,67% 0,15 2022-10-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.