Mam nadzieję, że wreszcie zamkną się spekulanci namawiający niedoświadczonych inwestorów na głupie zakupy. Gdzie ci krzykacze wołający " jutro po 17 zł itp." Sam nie wiem czy mam im współczuć głupoty czy złośliwości. Polecam cytat" Na tematy na których się nie znam lepiej się nie wypowiadać i udawać idiotę, niż odezwać się głupio i rozwiać wszelkie wątpliwości".