Puścił em gniota z 50 procentową strata, mogłem jesCze sprzedać za 11 ale ludzilem się ze odbije, dużo ludzi pisało ze to odbije ze będzie dobrze, ale strach patrzeć jak codziennie leci po 5 8 procent ze złudne nadzieja. Nie przespane noce i chyba nabawiłem się wrzodów. Ktoś wyżej was osadzie oszuści!