Moim zdaniem dobrym wynikiem jest to że na sklepach sprzedają dużo więcej.
Marża w segmencie jubilerskim jest ogromna. Na wyrobach jubilerskich 200 % a na zegarkach 100 %.
Na obrocie kruszcem ok 5%
Trzeba zerknąć na zyski spółki i powiększany kapitał.
Spółka ma 45 sklepów każdy to bańka.
Pozdrawiam