Dramat spółki Briju-artykuł na Onecie.No to jutro zwałka jak nic.Lepszego kołka osinowego nie trzeba było.I zaklinanie że zarabiają na biżuterii nic nie pomoże kasę robili na hurcie srebra i złota.Pewnie jak kurs zjedzie do dna to te parę złotych zysku to będzie coś.Na razie to jeszcze nie zaczęło się wywalanie bo chcą utrzymać jak najwyżej tak jak wyprzedali po 9-10 zł.Ale nikt rozsądny tegoteraz nie kupi.No może bywalcy kasyn.