|
Północ się oddala
|
~JedziecieNaPoludnie
|
12
|
2017-01-17 06:19
|
|
O STRASZENIU BATONAMI. CZYTAĆ !!!!
|
~Fix-Fax
|
23
|
2017-01-16 12:14
|
|
Zaczęło się straszenie batonami :)
|
~Pompon
|
6
|
2017-01-15 07:50
|
|
Halsky powraca.
|
~Kermit
|
2
|
2017-01-14 19:01
|
|
Idę o zakład że zaczął wchodzić jakiś grubas !!!
|
~Mewa
|
13
|
2017-01-13 22:56
|
|
w styczniu 2015 r byla powyzej 3 zl ,po dwoch latach mamy 70 groszy
|
~adam
|
4
|
2017-01-13 17:04
|
|
Rząd przeznaczy 500 mln zł na informatyzację szkół
|
~Yeti
|
5
|
2017-01-13 00:00
|
|
indata bedzie przejeta do czerwca
|
~adam
|
6
|
2017-01-12 22:48
|
|
Prawdziwy patriota płaci podatki na PATRIOTY
|
~Fix-Fax
|
18
|
2017-01-12 11:50
|
|
MILIONY PAPIERA DO WYPCHNIĘCIA W ŚWIAT!!!
|
~craftsmen
|
8
|
2017-01-11 11:17
|
|
A mówiłem....
|
~ssdssd
|
2
|
2017-01-09 22:59
|
|
Czy aby nie za szybko jedzie w górę
|
~Fix-Fax
|
17
|
2017-01-09 22:27
|
|
Po Nowym roku wracamy na 1,00pln.....
|
~Szarlok
|
21
|
2017-01-09 19:04
|
|
Na godzinowym sygnał kupna blisko - na dziennym kanał wzrostowy nadal ..
|
chodzik-ksiezycowy
|
13
|
2017-01-09 15:44
|
|
Narodził się długoterminowy trend wzrostowy. Taka nowa świecka tradycja
|
~Fix-Fax
|
2
|
2017-01-09 11:45
|
|
Zgodnie ze swoją zapowiedzią rozpocząłem powrót od 0,55 ...
|
~ppp
|
26
|
2017-01-08 18:28
|
|
Treść powiadomienia do Zarządu Indaty
|
~Praworządny
|
17
|
2017-01-08 13:48
|
|
indate info wchodzi fundusz $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
|
~xx14
|
14
|
2017-01-07 13:51
|
|
Wywaliłem ... odkupie niżej !!
|
~Pewniak
|
20
|
2017-01-05 03:23
|
|
No i kurs runął
|
~Fix-Fax
|
10
|
2017-01-04 21:11
|
|
Straty odrabicie na SERINUSIE HEHEHE
|
~MM
|
2
|
2017-01-04 18:27
|
|
INDATA - PERSPEKTYWY
|
~IT
|
2
|
2017-01-04 17:21
|
|
0,65 INDATA
|
42500jacek
|
3
|
2017-01-04 15:18
|
|
IDT - wykres AT
|
prawdziwy_prezes
|
11
|
2017-01-04 12:32
|
|
Gratulacje dla tych którzy przeczekali drastyczne spadki.....
|
~add
|
22
|
2017-01-04 12:00
|
|
Serinus
|
~MN
|
3
|
2017-01-04 09:41
|
|
2 fixingi czekają
|
~ind
|
1
|
2017-01-04 09:37
|
|
Korekta
|
~Fix-Fax
|
37
|
2017-01-03 21:38
|
|
Gdzie jest teraz naganiacz HALSKY >>>????
|
~gibs
|
1
|
2017-01-03 20:26
|
|
LUKA NA 67 DOMKNIETA!
|
~craftsmen
|
11
|
2017-01-03 15:35
|