to bedzie dalej spadac... takie podbitki juz byly ale bardzo krotkotrwale i znowu zaczna uwalac kurs.
Robia z kursem co chca, my sobie mozemy pisac na forum, AT i tak sie nie sprawdza na tej spolce, bardzo mozliwe, ze bedzie emisja akcji i wtedy bedzie kaplica... trzeba wyczekac moment do ponownego wejscia w Indate