https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2017-01/Powiadomienie_z_art_19_ust_1_mar_5_01_2017_fin_201701050137848798.pdf
no to ci co oddali w piatek i czwartek na korekcie wzrostowej beda plakac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a po 0.67 pakiet kupna 55555 i zero chetnych na sprzedaz
w poniedzialek kontynuacja wzrostow oraz zmiana trendu staje sie faktem przypominam ze papier chodzil po 3 zl a dzisiaj jest 67 gr!!!!!!!!!!!