Nie chce mi się szukać poprzednich swoich postów ale mówiłem przy 56 groszach że max wzrost to 74 gr. Pomyliłem się o całe 2gr :-) Ubierali pieknie od dołków. Powrót do trendu spadkowego. Dolna banda okolice 60 gr i tam można spodziewać się minimalnego odreagowania tego badziewia. Generalnie przyszłości tu nie ma. A wizje o dywidendach możecie sobie snuć. A zastanowił się jeden z drugim iż info było tylko wielką ściemą pod granie grubego??? Tu żadnej dywidendy nigdy nie będzie i jestem tego pewny na 100% a nawet więcej. Grzesiu to cwany rudy lis co każdego małego wycycka jak się da.