Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dobra nauczka ~BYK 2 2016-10-14 15:57
wodospad ~BYK 8 2016-10-14 13:38
ogoleni ~BYK 11 2016-10-14 11:48
Slicznie ubieraja ~Xxxx 4 2016-10-14 10:12
Nie ma akcji ~Greg 1 2016-10-14 09:25
POWÓD WZROSTU ~PIT 23 2016-10-14 00:43
Co tu się dzieje? ~Greg 2 2016-10-13 18:44
Slabe zamkniecie ale ~Kolos 4 2016-10-13 18:42
koniec zabawy ~BYK 2 2016-10-13 17:12
słuchaj freda ~macq 1 2016-10-13 16:42
Jutro będzie żal... ~MarcinSzczecinek 1 2016-10-13 16:41
Blef. Nic z tego nie bedzie.. ~Swinger 6 2016-10-13 16:40
wkrótce nastanie błoga cisza na forum ~Greg 1 2016-10-13 16:36
a teraz zrzut szlamu hehehehehe ~fred 6 2016-10-13 16:14
Skup akcji własnych rozpoczęty..... ~Danio 12 2016-10-13 16:09
Indata - zainicjowany impuls popytowy luqas87 4 2016-10-13 12:16
obserwujcie MARSOFT :) ~Artur 1 2016-10-13 11:48
ZACZĘŁO SIĘ !! ~prezes 15 2016-10-13 09:40
Jak przebije 0,80pln może być ciekawie.... ~Danio 4 2016-10-12 17:14
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum W końcu wygrywa popyt. psychiatra_ 8 2016-10-12 13:33
Spółka dnia: Indata 12.10.2016 ~Niebieski 1 2016-10-12 13:04
Ja jeszcze czekam z zakupami... ~ppp 5 2016-10-12 01:00
Najwyższy wzrost przychodów wśród spółek z indeksu WIG Info (+139%) ~ppp 48 2016-10-12 00:36
zaczyna się panika? ~hitel 10 2016-10-11 20:44
po się tak produkujecie naganiacze na kupno? ~hitel 5 2016-10-11 20:25
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Kupuj, gdy leje się krew! _halsky 7 2016-10-11 19:30
Indata- spokój wodza ~Greg 11 2016-10-11 18:20
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Nieoszlifowany diament psychiatra_ 5 2016-10-11 06:21
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Nowa strategia kłamców _halsky 4 2016-10-10 19:35
Indata - spółka się broni sama ~Greg 33 2016-10-10 15:09
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.