który to juz raz was ogolili w ten sam prosty sposób gratuluje tym co brali po 0.90 musicie czytac mniej analiz technicznych w sieci od niedouczonych expertów rynkowych bo tam wypisuja bzdury na zamowienie zeby golic was z kasiorki waszych pieniedzy juz nie ma i wzrostów tez nie bedzie wszyscy wiedza ze to chłam wchodza na dwie trzy sesje i uciekaja