Jeśli zastanawiasz się nad kupnem
|
psychiatra_
|
19
|
2016-10-09 07:14
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2016-10-08 20:44
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2016-10-07 13:10
|
|
podaż jest przerażająca
|
~hitel
|
12
|
2016-10-07 10:40
|
|
Błędy i mity
|
~Xxxx
|
2
|
2016-10-07 08:04
|
|
Uklepane dno i chyba solidna korekta w górę
|
~prorokop
|
6
|
2016-10-06 13:52
|
|
Ciekawy artykuł
|
~Analytyk
|
10
|
2016-10-05 15:04
|
|
kiedy to odpali w końcu?
|
~drobny
|
2
|
2016-10-05 14:04
|
|
Perelka
|
cynik_
|
3
|
2016-10-05 11:47
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2016-10-05 11:19
|
|
śmieć podryguje
|
~hitel
|
3
|
2016-10-04 15:41
|
|
Znacie bajki Ignacego Krasickiego?
|
~Segandith
|
1
|
2016-10-04 11:25
|
|
Cos sie kroi
|
~Indata
|
2
|
2016-10-04 11:11
|
|
włanczamy nizkie ceny, włanczamy nizkie ceny
|
~donalt_trampek
|
2
|
2016-10-04 10:55
|
|
wow.. dobrze zaczynamy tydzien
|
~hhh
|
9
|
2016-10-04 10:20
|
|
już wiem dlaczego mają scalić akcje bo poniżej
|
~ekolog
|
1
|
2016-10-04 10:13
|
Sesja przełomu
|
_halsky
|
12
|
2016-10-04 10:02
|
|
Trolling się nasila.
|
psychiatra_
|
9
|
2016-10-03 21:05
|
Totalne niedowartościowanie akcji
|
_halsky
|
13
|
2016-10-03 11:52
|
|
Wielcy analitycy rekomendują - Kupujcie!
|
_halsky
|
44
|
2016-10-03 11:22
|
|
Groteska opanowała forum.
|
~Londyn
|
6
|
2016-10-03 10:57
|
|
i znowu akcja!
|
~Kluska
|
3
|
2016-10-03 08:56
|
|
Radzę wam pomału skupować ...
|
~Udane_inwestycje
|
42
|
2016-10-02 19:23
|
|
Jeszcze nie jest za późno na kupno!
|
~sygnał_K
|
16
|
2016-10-02 17:59
|
|
Jak myślicie spadnie maksymalnie do 67 groszy czy niżej?
|
~Kubełek
|
10
|
2016-10-02 17:53
|
|
poziom absurdu na forum sięga zenitu
|
~lisek
|
1
|
2016-10-02 15:19
|
|
No to szykujmy sie na poniedziałek!
|
~Fix-Fax
|
13
|
2016-10-02 12:53
|
|
O ja...ale wybicie...północ.....o ja...ale inwestycja
|
~Fix-Fax
|
5
|
2016-10-01 01:16
|
|
akcje są według mnie bardzo drogie. powinny być o połowe tańsze
|
~Mak
|
5
|
2016-09-30 18:20
|
|
i cierpliwie czekam na 0.67:)
|
~adi
|
4
|
2016-09-30 18:18
|