Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Jeśli zastanawiasz się nad kupnem psychiatra_ 19 2016-10-09 07:14
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-10-08 20:44
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2016-10-07 13:10
podaż jest przerażająca ~hitel 12 2016-10-07 10:40
Błędy i mity ~Xxxx 2 2016-10-07 08:04
Uklepane dno i chyba solidna korekta w górę ~prorokop 6 2016-10-06 13:52
Ciekawy artykuł ~Analytyk 10 2016-10-05 15:04
kiedy to odpali w końcu? ~drobny 2 2016-10-05 14:04
Perelka cynik_ 3 2016-10-05 11:47
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2016-10-05 11:19
śmieć podryguje ~hitel 3 2016-10-04 15:41
Znacie bajki Ignacego Krasickiego? ~Segandith 1 2016-10-04 11:25
Cos sie kroi ~Indata 2 2016-10-04 11:11
włanczamy nizkie ceny, włanczamy nizkie ceny ~donalt_trampek 2 2016-10-04 10:55
wow.. dobrze zaczynamy tydzien ~hhh 9 2016-10-04 10:20
już wiem dlaczego mają scalić akcje bo poniżej ~ekolog 1 2016-10-04 10:13
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Sesja przełomu _halsky 12 2016-10-04 10:02
Trolling się nasila. psychiatra_ 9 2016-10-03 21:05
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Totalne niedowartościowanie akcji _halsky 13 2016-10-03 11:52
Wielcy analitycy rekomendują - Kupujcie! _halsky 44 2016-10-03 11:22
Groteska opanowała forum. ~Londyn 6 2016-10-03 10:57
i znowu akcja! ~Kluska 3 2016-10-03 08:56
Radzę wam pomału skupować ... ~Udane_inwestycje 42 2016-10-02 19:23
Jeszcze nie jest za późno na kupno! ~sygnał_K 16 2016-10-02 17:59
Jak myślicie spadnie maksymalnie do 67 groszy czy niżej? ~Kubełek 10 2016-10-02 17:53
poziom absurdu na forum sięga zenitu ~lisek 1 2016-10-02 15:19
No to szykujmy sie na poniedziałek! ~Fix-Fax 13 2016-10-02 12:53
O ja...ale wybicie...północ.....o ja...ale inwestycja ~Fix-Fax 5 2016-10-01 01:16
akcje są według mnie bardzo drogie. powinny być o połowe tańsze ~Mak 5 2016-09-30 18:20
i cierpliwie czekam na 0.67:) ~adi 4 2016-09-30 18:18
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.