Przed chwilą w innym wątku przeczytałem, że płatny naganiacz i zwykły oszust o nicku _cynik, pisze o spadku Indaty o 111% (!)
Ja rozumiem, że ci hejterzy nie mają już żadnych argumentów, by bełkotem zapełniać forumowe łamy, ale przecież są granice nonsensu i zwyczajnej ciemnoty.
Pozostawiam te brednie ocenie forumowiczów.