Trochę tylko na 0,90-0,93 wystawione ale to straszak. Biuro maklerskie tez musi z czegoś żyć. Z tych co robią kółka. Zarobi taki frędzel 0,5% a potem musi odkupic akcje na + 10% - + 15 % Taktyka wiejskiego głupka. Zabrać myszy ser i zatrzasnąć sobie paluchy w pułapce. Kupcie sobie chłopcy obligacje.