Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
impexmetal jeszcze taniocha !!!!!!!!!!!!!! ~oyu 1 2009-09-23 15:17
do konca tygodnia spadkii ~eee 1 2009-09-23 15:14
czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że zniesiemy cały wzrost? ~luka 2 2009-09-23 15:02
wwszyscy wam pisali że to złodziej i oszust a wy jak poj......ni wchodzi ~el 1 2009-09-23 15:00
impexmetal mamy jeszcze promocje !!!!! ~uyo 1 2009-09-23 14:32
no i się towarzystwo wysypało... ~tymtyrymtym 1 2009-09-23 14:26
IMPEXMETAL - czy już mozna pomału kupować? ~cierpliwy 9 2009-09-23 13:11
Niech tylko odblokuje się Baterpol- i zacznie się młyn! ~130 mln 4 2009-09-23 12:01
impexmetal nie wywalac za darmo !!!!! ~itr 1 2009-09-23 11:18
impexmetal akcje ida w mocne rece wczoraj mega obrot ~uiy 1 2009-09-23 10:48
powiedzmy sobie szczerze, spółdzielnia weszla i wyszła. teraz będziemy ~luka 1 2009-09-23 10:40
impexmetal akcje ida w mocne rece wczoraj mega obrot ~tyu 1 2009-09-23 10:35
Działeczka w Warszawie (150 mln) Czyżby kupcy się pojawili? ~mieli ekstra auta 1 2009-09-23 10:07
TO NIENORMALNE !!! ~MX 6 2009-09-23 10:05
www.youtube.com/watch?v=1oLfIPiIcMc ~sierżant 3 2009-09-23 10:05
Wyrzucacie na dołku ~Kriand 1 2009-09-23 09:59
Jadę do Wrocławia i wypytam się"'miejscowych"-co widzieli ~Sherlock Holmes 1 2009-09-23 09:46
No to ładie kupiłem Impex metal po 3,25 no i co w plecy :_+)v aaaaa ~impe 4 2009-09-23 09:44
Jeżeli dzisiaj IPX będzie też tak tani jak wczoraj,to ja im go zabiorę i ~grubas 2 2009-09-23 08:20
impexmetal...jeszcze dziś spadki...niestety ~aigor 1 2009-09-23 01:35
juz po korekcie jutro dalsze wzrosty ~tomi 7 2009-09-22 23:04
Nie peniajcie , przypomne tylko że IPX i KGHM moga wkrótce podpisać ~~Elektroda 2 2009-09-22 21:00
impexmetal dlaczego? ~kinga_sanok 9 2009-09-22 20:44
Nie ma bata ! ~invest 3 2009-09-22 20:14
Impexmetal-----5% papiera poszło. bolek1-66 5 2009-09-22 20:00
Karkosiki-zorganizowany odwrót- uciekać będzie -50% na każdej ~janek 6 2009-09-22 19:56
fixing jednak dla kupujących, czyli ....... ~sadada 12 2009-09-22 19:34
Dzisiaj nakupilem IPX za 5 mln. Średnia zakupu 3.02 zł . I poczekam... ~gruby 5 2009-09-22 19:12
NA RYNKU KARKOSIKA W NAJBLIŻSZYCH DNIACH OGROMNA 40%-OWA ~ZWAŁA 1 2009-09-22 18:27
Teraz widzicie różnicę pomiędzy Boryszewem,a Impexmetalem! ~trzeba umieć liczyć! 2 2009-09-22 17:01
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.