|
impexmetal jeszcze taniocha !!!!!!!!!!!!!!
|
~oyu
|
1
|
2009-09-23 15:17
|
|
do konca tygodnia spadkii
|
~eee
|
1
|
2009-09-23 15:14
|
|
czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że zniesiemy cały wzrost?
|
~luka
|
2
|
2009-09-23 15:02
|
|
wwszyscy wam pisali że to złodziej i oszust a wy jak poj......ni wchodzi
|
~el
|
1
|
2009-09-23 15:00
|
|
impexmetal mamy jeszcze promocje !!!!!
|
~uyo
|
1
|
2009-09-23 14:32
|
|
no i się towarzystwo wysypało...
|
~tymtyrymtym
|
1
|
2009-09-23 14:26
|
|
IMPEXMETAL - czy już mozna pomału kupować?
|
~cierpliwy
|
9
|
2009-09-23 13:11
|
|
Niech tylko odblokuje się Baterpol- i zacznie się młyn!
|
~130 mln
|
4
|
2009-09-23 12:01
|
|
impexmetal nie wywalac za darmo !!!!!
|
~itr
|
1
|
2009-09-23 11:18
|
|
impexmetal akcje ida w mocne rece wczoraj mega obrot
|
~uiy
|
1
|
2009-09-23 10:48
|
|
powiedzmy sobie szczerze, spółdzielnia weszla i wyszła. teraz będziemy
|
~luka
|
1
|
2009-09-23 10:40
|
|
impexmetal akcje ida w mocne rece wczoraj mega obrot
|
~tyu
|
1
|
2009-09-23 10:35
|
|
Działeczka w Warszawie (150 mln) Czyżby kupcy się pojawili?
|
~mieli ekstra auta
|
1
|
2009-09-23 10:07
|
|
TO NIENORMALNE !!!
|
~MX
|
6
|
2009-09-23 10:05
|
|
www.youtube.com/watch?v=1oLfIPiIcMc
|
~sierżant
|
3
|
2009-09-23 10:05
|
|
Wyrzucacie na dołku
|
~Kriand
|
1
|
2009-09-23 09:59
|
|
Jadę do Wrocławia i wypytam się"'miejscowych"-co widzieli
|
~Sherlock Holmes
|
1
|
2009-09-23 09:46
|
|
No to ładie kupiłem Impex metal po 3,25 no i co w plecy :_+)v aaaaa
|
~impe
|
4
|
2009-09-23 09:44
|
|
Jeżeli dzisiaj IPX będzie też tak tani jak wczoraj,to ja im go zabiorę i
|
~grubas
|
2
|
2009-09-23 08:20
|
|
impexmetal...jeszcze dziś spadki...niestety
|
~aigor
|
1
|
2009-09-23 01:35
|
|
juz po korekcie jutro dalsze wzrosty
|
~tomi
|
7
|
2009-09-22 23:04
|
|
Nie peniajcie , przypomne tylko że IPX i KGHM moga wkrótce podpisać
|
~~Elektroda
|
2
|
2009-09-22 21:00
|
|
impexmetal dlaczego?
|
~kinga_sanok
|
9
|
2009-09-22 20:44
|
|
Nie ma bata !
|
~invest
|
3
|
2009-09-22 20:14
|
|
Impexmetal-----5% papiera poszło.
|
bolek1-66
|
5
|
2009-09-22 20:00
|
|
Karkosiki-zorganizowany odwrót- uciekać będzie -50% na każdej
|
~janek
|
6
|
2009-09-22 19:56
|
|
fixing jednak dla kupujących, czyli .......
|
~sadada
|
12
|
2009-09-22 19:34
|
|
Dzisiaj nakupilem IPX za 5 mln. Średnia zakupu 3.02 zł . I poczekam...
|
~gruby
|
5
|
2009-09-22 19:12
|
|
NA RYNKU KARKOSIKA W NAJBLIŻSZYCH DNIACH OGROMNA 40%-OWA
|
~ZWAŁA
|
1
|
2009-09-22 18:27
|
|
Teraz widzicie różnicę pomiędzy Boryszewem,a Impexmetalem!
|
~trzeba umieć liczyć!
|
2
|
2009-09-22 17:01
|