Impex ktory ma realne zyski, porządne wyniki - jest spolką mocno niedowartościowaną , w sumie jego akcje mało wzrosły i na dodatek ostatnio sie kisiły dzis mial korekte prawie - 8% a skotan spółka z mizernymi wynikami rosla od prawie tygodnia po 20% czy 35% dziiennie dzis miala korekte - 1,7% To chore !!!