Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Uwaga akcjonariusze...będzie się dzialo ~aigor 15 2009-09-22 16:20
P... szulernia, ubrali mnie po średnio 3.30 co robić ???? ~Frajer 9 2009-09-22 16:09
PSSSSS..... SPUŚCIŁAM POWIETRZE Z KARKOBALONÓW PSSSSS..... ~IGŁA 3 2009-09-22 16:08
No to połamalismy ostatnie ważne opory ~justaw 15 2009-09-22 14:27
Zaleszczenie waloru -modo- 2 2009-09-22 13:43
impexmetal zbieranie akcji nie wywalac ~oiu 4 2009-09-22 13:14
IMPEXMETAL masakra leszczy !!!!! ~KRZYSIEK 7 2 2009-09-22 12:33
impexmetal jeszcze tanio wsiadac ~ioi 9 2009-09-22 12:25
impexmetal...jeszcze dziś spadki ~aigor 1 2009-09-22 12:23
impexmetal wchodza grube rekiny fabryka lozysk niedlugo ~ioi 1 2009-09-22 12:11
impexmetal promocja 60% udzial w hutku wsiadac ~iou 1 2009-09-22 11:59
Po prostu TUMANY !!! ~ale ja poczekam! 1 2009-09-22 11:55
Wstyd mi za was ! Ja wam daję pożywienie-a wy na to plujecie! ~Romek 1 2009-09-22 11:40
przełamane opory ~polonista 1 2009-09-22 09:47
IMPEXMETAL, pakować, jest jescze tani ~Anaconda 1 2009-09-22 09:41
Wzrost Hutka to świetna sprawa dla Impexmetalu ! Zyski Hutka to ..... ~księgowy 3 2009-09-21 19:46
Wzrost Hutka to świetna sprawa dla Impexmetalu ! Zyski Hutka to ..... ~księgowy 1 2009-09-21 19:28
impexmetal...jeszcze dziś spadki ~aigor 1 2009-09-21 15:42
Ładne zbieranko trwa w najlepsze..a leszcz sypie...buahahahahaha ~kunta kinte 2 2009-09-21 14:28
Niedoszacowane, niedowartościowane- złotko...... ~koral 4 2009-09-21 09:24
CZY WSZYSTKIE LESZCZE JUŻ NAKARMIONE NA GÓRCE? ~ZWAŁKA 4 2009-09-20 23:59
dzaidostwo... ~xn 9 2009-09-20 19:25
Trzeba umieć liczyć! Hutmen>IMPEXMETAL>Boryszew ~księgowy 14 2009-09-20 11:07
IMPEXMETAL REKOMENDACJA 7.30 ZETA LADOWAC PKC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 5 2009-09-19 15:40
Impex w Rynkach dla Opornych już w portweliku. CNBC TVN ~Makksus 4 2009-09-19 07:44
Będzie dobrze! Inni się tego tylko domyślają,a ja już o tym wiem. ~Tarot 2 2009-09-19 07:40
IMPEXMETAL--3,17 ukryta sssss i tyle ~www 1 2009-09-18 14:58
IMPEXMETAL ALE ODBIERAJA PAPIERY NA STRACHA HEHEHE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 1 2009-09-18 13:36
Lecimy na 3,26 dziś..... ~kunta kinte 5 2009-09-18 12:55
info Wietnam!!! Będzie drogo!!! ~axi 2 2009-09-18 12:38
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.