|
impexmetal info cla antydumpingowe na aluminiym zchin zysk up
|
~oiu
|
1
|
2009-09-28 09:39
|
|
impexmetal cla antydumpingowe zchin na aluminium unia europejska
|
~iuy
|
1
|
2009-09-28 09:36
|
|
impexmetal info ue cla antydampingowe zchin zyski up huta konin
|
~iuy
|
1
|
2009-09-25 14:14
|
|
impexmetal info ue cla antydampingowe zchin zyski up huta konin
|
~uiy
|
1
|
2009-09-25 13:49
|
|
impexmetal info cla antydampingowe zchin decyzja ue wsiadac up
|
~oiu
|
4
|
2009-09-25 13:45
|
|
impexmetal info cla antydampingowe zchin decyzja ue wsiadac up
|
~oiu
|
1
|
2009-09-25 13:32
|
|
impexmetal info cla antydampingowe zchin decyzja ue wsiadac up
|
~iuy
|
1
|
2009-09-25 12:47
|
|
Pamiętajcie o jednym! To jest Firma i realny majątek! To stoi i pracuje!
|
~"ten obcy"
|
5
|
2009-09-25 08:51
|
|
prognozy na jutro !
|
~unsu
|
3
|
2009-09-25 00:40
|
|
- po prostu sieroty! Takim sposobem do niczego nie dojdziecie!
|
~brak słów
|
5
|
2009-09-24 21:08
|
|
Co taka cisza? Nic się nie stało! No,może jesten trochę zły na was ale
|
~"ten obcy"
|
2
|
2009-09-24 19:11
|
|
ja się pytam kiedy impexmetal?
|
~kolekcjonercudu
|
1
|
2009-09-24 15:25
|
|
i się zesrało
|
~IMPEX
|
6
|
2009-09-24 14:37
|
|
tchórze
|
~ona_razem
|
4
|
2009-09-24 13:19
|
|
Pionier. Hmmm? Znam te "orły"! Kiedyś siedzieli w Szeptelu-te
|
~żegnam panów!
|
20
|
2009-09-24 12:13
|
|
scenariusz....?
|
~rafik
|
5
|
2009-09-24 10:32
|
|
dalej sypią
|
~Iwona
|
8
|
2009-09-24 10:25
|
|
Sypcie dalej-ja to sobie ładnie zbieram i układam na wysokiej półce!
|
~grubas
|
11
|
2009-09-24 08:29
|
|
Pionier kisił ten papier ponad 8 lat .Średnia zakupu około 8 zł !!!
|
~grubas
|
7
|
2009-09-24 07:18
|
|
jak myślicie ile już zdążyli wywalić?
|
~xn
|
6
|
2009-09-23 23:15
|
|
może wypowie sie jakis fachowiec.....
|
~w sumie nikt...
|
6
|
2009-09-23 21:18
|
|
Dlaczego tak strasznie zlali Impexa?
|
~Anaconda
|
12
|
2009-09-23 21:11
|
|
Kisili papier 8 lat! Średnia cena zakupu około 9 zl!
|
~grubas
|
1
|
2009-09-23 21:07
|
|
juz niedługo 5,8 zł za akcje
|
~wsz
|
6
|
2009-09-23 19:08
|
|
impx kghm
|
~kinga_sanok
|
5
|
2009-09-23 18:00
|
|
Pionier,itp.zmniejszaja ilos akcji...w impex,Czytajcie info wyciagajcie
|
analitykgb
|
8
|
2009-09-23 17:46
|
|
impexmetal górą
|
~reksio
|
1
|
2009-09-23 17:06
|
|
Czy ktoś z was zrobił większą głupotę ode mnie?
|
~Zenobiusz_D_U_P_A
|
5
|
2009-09-23 16:52
|
|
IMPEXMETAL nie macie jaj!!!!!!!
|
~piotr
|
11
|
2009-09-23 16:45
|
|
A niedługo skup akcji a wy tak sypiecie !!
|
~sierro
|
1
|
2009-09-23 15:26
|