Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
impexmetal info cla antydumpingowe na aluminiym zchin zysk up ~oiu 1 2009-09-28 09:39
impexmetal cla antydumpingowe zchin na aluminium unia europejska ~iuy 1 2009-09-28 09:36
impexmetal info ue cla antydampingowe zchin zyski up huta konin ~iuy 1 2009-09-25 14:14
impexmetal info ue cla antydampingowe zchin zyski up huta konin ~uiy 1 2009-09-25 13:49
impexmetal info cla antydampingowe zchin decyzja ue wsiadac up ~oiu 4 2009-09-25 13:45
impexmetal info cla antydampingowe zchin decyzja ue wsiadac up ~oiu 1 2009-09-25 13:32
impexmetal info cla antydampingowe zchin decyzja ue wsiadac up ~iuy 1 2009-09-25 12:47
Pamiętajcie o jednym! To jest Firma i realny majątek! To stoi i pracuje! ~"ten obcy" 5 2009-09-25 08:51
prognozy na jutro ! ~unsu 3 2009-09-25 00:40
- po prostu sieroty! Takim sposobem do niczego nie dojdziecie! ~brak słów 5 2009-09-24 21:08
Co taka cisza? Nic się nie stało! No,może jesten trochę zły na was ale ~"ten obcy" 2 2009-09-24 19:11
ja się pytam kiedy impexmetal? ~kolekcjonercudu 1 2009-09-24 15:25
i się zesrało ~IMPEX 6 2009-09-24 14:37
tchórze ~ona_razem 4 2009-09-24 13:19
Pionier. Hmmm? Znam te "orły"! Kiedyś siedzieli w Szeptelu-te ~żegnam panów! 20 2009-09-24 12:13
scenariusz....? ~rafik 5 2009-09-24 10:32
dalej sypią ~Iwona 8 2009-09-24 10:25
Sypcie dalej-ja to sobie ładnie zbieram i układam na wysokiej półce! ~grubas 11 2009-09-24 08:29
Pionier kisił ten papier ponad 8 lat .Średnia zakupu około 8 zł !!! ~grubas 7 2009-09-24 07:18
jak myślicie ile już zdążyli wywalić? ~xn 6 2009-09-23 23:15
może wypowie sie jakis fachowiec..... ~w sumie nikt... 6 2009-09-23 21:18
Dlaczego tak strasznie zlali Impexa? ~Anaconda 12 2009-09-23 21:11
Kisili papier 8 lat! Średnia cena zakupu około 9 zl! ~grubas 1 2009-09-23 21:07
juz niedługo 5,8 zł za akcje ~wsz 6 2009-09-23 19:08
impx kghm ~kinga_sanok 5 2009-09-23 18:00
Pionier,itp.zmniejszaja ilos akcji...w impex,Czytajcie info wyciagajcie analitykgb 8 2009-09-23 17:46
impexmetal górą ~reksio 1 2009-09-23 17:06
Czy ktoś z was zrobił większą głupotę ode mnie? ~Zenobiusz_D_U_P_A 5 2009-09-23 16:52
IMPEXMETAL nie macie jaj!!!!!!! ~piotr 11 2009-09-23 16:45
A niedługo skup akcji a wy tak sypiecie !! ~sierro 1 2009-09-23 15:26
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.