| ciekawe... | ~invest | 8 | 2009-11-04 16:26 |
| Pieniądze lubia ciszę | ~ciiii.... | 22 | 2009-11-03 20:36 |
| Na razie koniec z impexem!!! | ~Dominator | 26 | 2009-11-02 20:48 |
| Członek RN kupił po 2,90 | ~powazny_inwestor | 8 | 2009-10-31 13:50 |
| Impexmetal - skupują dziś z ukrycia po 2,52-2,53 | ~Bexa | 20 | 2009-10-30 22:59 |
| Wymiatanko do 2,58 !!! | ~wk | 1 | 2009-10-30 13:35 |
| Oj , coś czuje że 3 zł osiągniemy w moment :] | ~~impexman | 12 | 2009-10-30 12:44 |
| dlaczego!!!!!!!!!!!!!1 | ~hh | 8 | 2009-10-30 12:25 |
| Analitycy - wszystkie spółki p. Karkosika pokażą straty za 3 Kw | ~O matko też mi nowoś | 5 | 2009-10-29 13:25 |
| Analitycy - wszystkie spółki p. Karkosika pokażą zyski za 3 Kw | ~Demo | 1 | 2009-10-29 12:14 |
| Kiedy raport za 3 kw | ~tomek | 6 | 2009-10-28 22:00 |
| imapexmetal... | ~inwestor | 2 | 2009-10-28 11:34 |
| jutro, niestety | aniol.milosci | 5 | 2009-10-27 18:57 |
| Pytanko | ~kondzio | 3 | 2009-10-27 15:57 |
| Impexmet - Co dalej? | ~sickboy | 4 | 2009-10-27 15:15 |
| Co jest??? Kopary wam opadły? :P | ~art | 2 | 2009-10-27 11:43 |
| Czy to nie jest podbitka pod wyniki | ~diter4 | 12 | 2009-10-26 20:16 |
| Panie Romanie, | aniol.milosci | 4 | 2009-10-26 20:01 |
| Wszyscy się czają coby taniej kupić Impexmetal :) | ~balumbalum | 2 | 2009-10-26 17:15 |
| Realizacja zysków czy celowe zaniżanie | ~Roger | 63 | 2009-10-26 11:28 |
| Ktoś widział wieczorem biegnącego w dresie Romana! | ~przestraszył psa! | 4 | 2009-10-24 08:13 |
| Huraaaaa w końcu wzrosty .. | ~sierro | 6 | 2009-10-23 18:44 |
| Znowu "niewidzialna" ręka rynku zrobiła swoje to jest chore!!! | ~Pielgrzym | 4 | 2009-10-23 18:25 |
| IPX do góry!!! | ~Agness | 13 | 2009-10-23 15:44 |
| Jazda na karkosikach rozpoczęta | ~Delfin Biznesu | 1 | 2009-10-23 15:06 |
| Takie pytanie... | ~Galaxy | 2 | 2009-10-23 15:04 |
| do niby day.tradera z 1425 akjami | day.trader | 2 | 2009-10-23 13:47 |
| Chodzą słuchy,że dzisiaj rano Roman.......... | ~wróżka Tekla | 5 | 2009-10-22 10:57 |
| Impexmetal - w trendzie spadkowym ! ! ! | ~Nie ważne kto | 9 | 2009-10-22 10:09 |
| Ucieczka!!! | ~quick | 3 | 2009-10-21 19:29 |