Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ciekawe... ~invest 8 2009-11-04 16:26
Pieniądze lubia ciszę ~ciiii.... 22 2009-11-03 20:36
Na razie koniec z impexem!!! ~Dominator 26 2009-11-02 20:48
Członek RN kupił po 2,90 ~powazny_inwestor 8 2009-10-31 13:50
Impexmetal - skupują dziś z ukrycia po 2,52-2,53 ~Bexa 20 2009-10-30 22:59
Wymiatanko do 2,58 !!! ~wk 1 2009-10-30 13:35
Oj , coś czuje że 3 zł osiągniemy w moment :] ~~impexman 12 2009-10-30 12:44
dlaczego!!!!!!!!!!!!!1 ~hh 8 2009-10-30 12:25
Analitycy - wszystkie spółki p. Karkosika pokażą straty za 3 Kw ~O matko też mi nowoś 5 2009-10-29 13:25
Analitycy - wszystkie spółki p. Karkosika pokażą zyski za 3 Kw ~Demo 1 2009-10-29 12:14
Kiedy raport za 3 kw ~tomek 6 2009-10-28 22:00
imapexmetal... ~inwestor 2 2009-10-28 11:34
jutro, niestety aniol.milosci 5 2009-10-27 18:57
Pytanko ~kondzio 3 2009-10-27 15:57
Impexmet - Co dalej? ~sickboy 4 2009-10-27 15:15
Co jest??? Kopary wam opadły? :P ~art 2 2009-10-27 11:43
Czy to nie jest podbitka pod wyniki ~diter4 12 2009-10-26 20:16
Panie Romanie, aniol.milosci 4 2009-10-26 20:01
Wszyscy się czają coby taniej kupić Impexmetal :) ~balumbalum 2 2009-10-26 17:15
Realizacja zysków czy celowe zaniżanie ~Roger 63 2009-10-26 11:28
Ktoś widział wieczorem biegnącego w dresie Romana! ~przestraszył psa! 4 2009-10-24 08:13
Huraaaaa w końcu wzrosty .. ~sierro 6 2009-10-23 18:44
Znowu "niewidzialna" ręka rynku zrobiła swoje to jest chore!!! ~Pielgrzym 4 2009-10-23 18:25
IPX do góry!!! ~Agness 13 2009-10-23 15:44
Jazda na karkosikach rozpoczęta ~Delfin Biznesu 1 2009-10-23 15:06
Takie pytanie... ~Galaxy 2 2009-10-23 15:04
do niby day.tradera z 1425 akjami day.trader 2 2009-10-23 13:47
Chodzą słuchy,że dzisiaj rano Roman.......... ~wróżka Tekla 5 2009-10-22 10:57
Impexmetal - w trendzie spadkowym ! ! ! ~Nie ważne kto 9 2009-10-22 10:09
Ucieczka!!! ~quick 3 2009-10-21 19:29
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.