Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
widzieliscie to info co to ma byc ~tomi 1 2009-10-21 18:58
Spalić, zakopać, polać kwasem !!! ~dziadostwo 11 2009-10-21 11:22
Co tak cicho tu ? Jakaś stypa ? Do boju orły-sokoły ! ~nie ma innej drogi 10 2009-10-20 17:57
Spadek na małym obrocie ~Eliasz Goldstein 5 2009-10-20 17:18
widzieliscie to info Nabycie obligacji przez jednostkę zależną ~tomi 1 2009-10-20 17:01
Gruszki,gruszki na wierzbie ! ~młodszy brat "R" 2 2009-10-20 16:20
Pytanie za 100 pkt. - Do czego Impexmetalowi potrzebna jest giełda ? ~Lanie wody ! 3 2009-10-20 14:16
Nie zrozumiałe zachowanie na impexmetalu ~artur 8 2009-10-20 12:00
Pytanie za 100 pkt. Do czego Impexmetalowi potrzebna jest giełda? ~lanie wody ! 1 2009-10-20 10:38
Impexmetal - Mocny sygnał sprzedaży ! Kolejna czarna swieca ~Technicznie jest zle 5 2009-10-20 02:55
KGHM vs Impexmetal i inne klimaty. ~Piotr 1 2009-10-20 00:50
jest juz sila cos zaczyna sie dziac ~tomi 5 2009-10-19 17:33
Alternatywny Scenariusz Działania aniol.milosci 1 2009-10-19 15:03
IPX - uciekac, wybicie w dół ~ipx 17 2009-10-17 13:26
Ku przestrodze ! www.youtube.com/watch?v=OJQZ_p8X8C8 ~sierżant 2 2009-10-17 03:58
Maszyna na sprzedaży wcześniej na 2.50, 2.48 a teraz na 2.47zł. ~Ktoś 4 2009-10-17 02:43
Jeżeli ktoś nie szanuje tego co ma- należy mu to odebrać ! ~sierżant 1 2009-10-17 01:42
zbieranko ~siwy 5 2009-10-16 17:57
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2009-10-16 17:37
Nie chcieliscie po 1,6 zł nie chcecie po 2,6 zł to kupicie po 5 zl ~wsz 1 2009-10-16 13:14
100.000 na koniec -jakis żart!!! ~wsz 5 2009-10-16 12:29
Panie sierżancie, gratuluję trafności porównań - bardziej ... hossa_2013 2 2009-10-15 16:05
Przestańcie ~siwy 12 2009-10-15 13:49
Ale dno !!! ~Mix 1 2009-10-15 13:33
Nadchodzą posiłki! Będziemy kontratakować! Wszyscy razem! ~sierżant 6 2009-10-15 04:54
IMPEXMETAL ~piotr 12 2009-10-14 16:33
Do szczytu hossy zostało 1449 dni! hossa_2013 1 2009-10-14 12:59
ATAK ! ATAK ! www.youtube.com/watch?v=17YqczWI2R8 ~sierżant 1 2009-10-14 03:45
Zawracać ! Formować szyk! www.youtube.com/watch?v=_oqzswNq6ao ~sierżant 1 2009-10-14 03:23
Piękny wykresik, jeszcze troszkę korekty i up!! ~LuMar 14 2009-10-13 19:38
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.