|
widzieliscie to info co to ma byc
|
~tomi
|
1
|
2009-10-21 18:58
|
|
Spalić, zakopać, polać kwasem !!!
|
~dziadostwo
|
11
|
2009-10-21 11:22
|
|
Co tak cicho tu ? Jakaś stypa ? Do boju orły-sokoły !
|
~nie ma innej drogi
|
10
|
2009-10-20 17:57
|
|
Spadek na małym obrocie
|
~Eliasz Goldstein
|
5
|
2009-10-20 17:18
|
|
widzieliscie to info Nabycie obligacji przez jednostkę zależną
|
~tomi
|
1
|
2009-10-20 17:01
|
|
Gruszki,gruszki na wierzbie !
|
~młodszy brat "R"
|
2
|
2009-10-20 16:20
|
|
Pytanie za 100 pkt. - Do czego Impexmetalowi potrzebna jest giełda ?
|
~Lanie wody !
|
3
|
2009-10-20 14:16
|
|
Nie zrozumiałe zachowanie na impexmetalu
|
~artur
|
8
|
2009-10-20 12:00
|
|
Pytanie za 100 pkt. Do czego Impexmetalowi potrzebna jest giełda?
|
~lanie wody !
|
1
|
2009-10-20 10:38
|
|
Impexmetal - Mocny sygnał sprzedaży ! Kolejna czarna swieca
|
~Technicznie jest zle
|
5
|
2009-10-20 02:55
|
|
KGHM vs Impexmetal i inne klimaty.
|
~Piotr
|
1
|
2009-10-20 00:50
|
|
jest juz sila cos zaczyna sie dziac
|
~tomi
|
5
|
2009-10-19 17:33
|
|
Alternatywny Scenariusz Działania
|
aniol.milosci
|
1
|
2009-10-19 15:03
|
|
IPX - uciekac, wybicie w dół
|
~ipx
|
17
|
2009-10-17 13:26
|
|
Ku przestrodze ! www.youtube.com/watch?v=OJQZ_p8X8C8
|
~sierżant
|
2
|
2009-10-17 03:58
|
|
Maszyna na sprzedaży wcześniej na 2.50, 2.48 a teraz na 2.47zł.
|
~Ktoś
|
4
|
2009-10-17 02:43
|
|
Jeżeli ktoś nie szanuje tego co ma- należy mu to odebrać !
|
~sierżant
|
1
|
2009-10-17 01:42
|
|
zbieranko
|
~siwy
|
5
|
2009-10-16 17:57
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
7
|
2009-10-16 17:37
|
|
Nie chcieliscie po 1,6 zł nie chcecie po 2,6 zł to kupicie po 5 zl
|
~wsz
|
1
|
2009-10-16 13:14
|
|
100.000 na koniec -jakis żart!!!
|
~wsz
|
5
|
2009-10-16 12:29
|
|
Panie sierżancie, gratuluję trafności porównań - bardziej ...
|
hossa_2013
|
2
|
2009-10-15 16:05
|
|
Przestańcie
|
~siwy
|
12
|
2009-10-15 13:49
|
|
Ale dno !!!
|
~Mix
|
1
|
2009-10-15 13:33
|
|
Nadchodzą posiłki! Będziemy kontratakować! Wszyscy razem!
|
~sierżant
|
6
|
2009-10-15 04:54
|
|
IMPEXMETAL
|
~piotr
|
12
|
2009-10-14 16:33
|
|
Do szczytu hossy zostało 1449 dni!
|
hossa_2013
|
1
|
2009-10-14 12:59
|
|
ATAK ! ATAK ! www.youtube.com/watch?v=17YqczWI2R8
|
~sierżant
|
1
|
2009-10-14 03:45
|
|
Zawracać ! Formować szyk! www.youtube.com/watch?v=_oqzswNq6ao
|
~sierżant
|
1
|
2009-10-14 03:23
|
|
Piękny wykresik, jeszcze troszkę korekty i up!!
|
~LuMar
|
14
|
2009-10-13 19:38
|