Witam wszystkich inwetorów IMPEXMETALU. Jeśli ktoś zarobił coś na tej spółce to niech szybko sprzeda w poniedzaiłek, ja zrobiłem to już w piątek!!! Na rynku zaczeła się korekta kilku miesięcznych wzrostów, indexy na całym świecie pomimo dobrych informacji np. wyższe PKB w USA spadają! Więc ci co mają niech zrealizują zyski i tylko czekać jak odkupimy 30% taniej. Kto ma stratę niech sprzeda zanim jest mała bo będziecie długo uwiązani na impexie! Korekta ma potrwać około 10 tygodni a WIG 20 może wylądowac na 1840 pkt.
Pozdrawiam i życzę miłej realizacji zysków, bądź redukowania strat!