Forum Giełda +Dodaj wątek

Na razie koniec z impexem!!!

Zgłoś do moderatora
Witam wszystkich inwetorów IMPEXMETALU. Jeśli ktoś zarobił coś na tej spółce to niech szybko sprzeda w poniedzaiłek, ja zrobiłem to już w piątek!!! Na rynku zaczeła się korekta kilku miesięcznych wzrostów, indexy na całym świecie pomimo dobrych informacji np. wyższe PKB w USA spadają! Więc ci co mają niech zrealizują zyski i tylko czekać jak odkupimy 30% taniej. Kto ma stratę niech sprzeda zanim jest mała bo będziecie długo uwiązani na impexie! Korekta ma potrwać około 10 tygodni a WIG 20 może wylądowac na 1840 pkt.

Pozdrawiam i życzę miłej realizacji zysków, bądź redukowania strat!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.