|
= = = R U S Z A M Y = = =
|
~jw
|
1
|
2009-11-12 15:31
|
|
IMPEXMETAL ODJEZDZA
|
~JW
|
3
|
2009-11-12 14:55
|
|
Widly, ale rosnie!!!!
|
~xxx
|
11
|
2009-11-12 14:30
|
|
info z ING z 14:00
|
~Bizon
|
1
|
2009-11-12 14:04
|
|
Porad kilka wróbla ćwirka
|
~BocianCzarny
|
5
|
2009-11-12 10:03
|
|
4-5 zł do grudnia? realna cena czy urojenia ;-)
|
~2165
|
6
|
2009-11-11 21:47
|
|
Impex - kiedy wyniki ?
|
~Macbet
|
2
|
2009-11-10 17:41
|
|
IPX ZQŁA NA FIKSIE
|
~UUUUU
|
5
|
2009-11-10 16:52
|
|
BĘDĄ SUPER WYNIKI 12 LISTOPADA
|
~IMPEK
|
14
|
2009-11-10 16:20
|
|
Spolka dnia - czytajcie
|
~go
|
10
|
2009-11-10 11:37
|
|
Impexmetal będzie pchany do góry -lepsza wycena na koniec roku
|
~jest pretekst
|
1
|
2009-11-10 07:42
|
|
Amerykanie w natarciu !!!
|
~Nowa fala !
|
4
|
2009-11-10 01:29
|
|
Hamowanie wzrostów czy dystrybucja?
|
~Galaxy
|
20
|
2009-11-09 22:47
|
|
Drugie widly!!!! Impexmetal!!!
|
~xxx
|
7
|
2009-11-09 21:21
|
|
Wyniki 12 listopada, zobaczymy...
|
~Kriand
|
15
|
2009-11-09 16:28
|
|
USUNĄĆ SIĘ LESZCZE Z 2.74 POLECIMY DALEJ DZIŚ
|
~IMPEK
|
1
|
2009-11-09 15:55
|
|
Hutek już był na widłach, CZAS NA IMPEXMETAL
|
~powazny_inwestor
|
3
|
2009-11-09 14:15
|
|
Jeszcze dodam że jako taki opor mamy dopiero przy 2,90
|
~powazny_inwestor
|
3
|
2009-11-09 13:55
|
|
Czy Pani Aleksandra nadal ubiera w akcje?
|
~czytelnik
|
6
|
2009-11-09 13:46
|
|
Impexmetal 6zł w 6 miesięcy !!!
|
~666
|
1
|
2009-11-09 13:27
|
|
HUTMEN ODJECHAŁ, WSIADAĆ ZARAZ IMPEXMETAL POD WYNNIKI
|
~powazny_inwestgr
|
19
|
2009-11-09 13:03
|
|
no nareszcie sie ruszyło, dziwne ze tak późno, no idziemy na 3,2zł
|
~Portmanyj
|
7
|
2009-11-09 12:15
|
|
cena
|
~2165
|
10
|
2009-11-09 09:46
|
|
trojkat znizkujacy - bedzie wybicie w dół
|
~ipx
|
14
|
2009-11-09 05:18
|
|
Impexmetal w WIG-u 40 - jakie wzrosty?
|
~Bexa
|
7
|
2009-11-08 10:41
|
|
W PONIEDZIAŁEK JUŻ NIE BĘDZIE TAK TANIO, RADZE SIĘ ZASTANOWIĆ
|
~impek
|
5
|
2009-11-06 18:29
|
|
dzisiaj wybijamy
|
~spory kapitał
|
8
|
2009-11-06 14:56
|
|
CO ZA MATOŁY NIE WYWALAJĄ PO 2.48
|
~IMPEK
|
1
|
2009-11-06 13:44
|
|
Impexmetal wchodzi od grudnia do wig40 !!!
|
~xxx
|
9
|
2009-11-06 07:07
|
|
Impexmetal wchodzi od grudnia do wig40 !!!
|
~xxx
|
1
|
2009-11-05 20:15
|