Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
= = = R U S Z A M Y = = = ~jw 1 2009-11-12 15:31
IMPEXMETAL ODJEZDZA ~JW 3 2009-11-12 14:55
Widly, ale rosnie!!!! ~xxx 11 2009-11-12 14:30
info z ING z 14:00 ~Bizon 1 2009-11-12 14:04
Porad kilka wróbla ćwirka ~BocianCzarny 5 2009-11-12 10:03
4-5 zł do grudnia? realna cena czy urojenia ;-) ~2165 6 2009-11-11 21:47
Impex - kiedy wyniki ? ~Macbet 2 2009-11-10 17:41
IPX ZQŁA NA FIKSIE ~UUUUU 5 2009-11-10 16:52
BĘDĄ SUPER WYNIKI 12 LISTOPADA ~IMPEK 14 2009-11-10 16:20
Spolka dnia - czytajcie ~go 10 2009-11-10 11:37
Impexmetal będzie pchany do góry -lepsza wycena na koniec roku ~jest pretekst 1 2009-11-10 07:42
Amerykanie w natarciu !!! ~Nowa fala ! 4 2009-11-10 01:29
Hamowanie wzrostów czy dystrybucja? ~Galaxy 20 2009-11-09 22:47
Drugie widly!!!! Impexmetal!!! ~xxx 7 2009-11-09 21:21
Wyniki 12 listopada, zobaczymy... ~Kriand 15 2009-11-09 16:28
USUNĄĆ SIĘ LESZCZE Z 2.74 POLECIMY DALEJ DZIŚ ~IMPEK 1 2009-11-09 15:55
Hutek już był na widłach, CZAS NA IMPEXMETAL ~powazny_inwestor 3 2009-11-09 14:15
Jeszcze dodam że jako taki opor mamy dopiero przy 2,90 ~powazny_inwestor 3 2009-11-09 13:55
Czy Pani Aleksandra nadal ubiera w akcje? ~czytelnik 6 2009-11-09 13:46
Impexmetal 6zł w 6 miesięcy !!! ~666 1 2009-11-09 13:27
HUTMEN ODJECHAŁ, WSIADAĆ ZARAZ IMPEXMETAL POD WYNNIKI ~powazny_inwestgr 19 2009-11-09 13:03
no nareszcie sie ruszyło, dziwne ze tak późno, no idziemy na 3,2zł ~Portmanyj 7 2009-11-09 12:15
cena ~2165 10 2009-11-09 09:46
trojkat znizkujacy - bedzie wybicie w dół ~ipx 14 2009-11-09 05:18
Impexmetal w WIG-u 40 - jakie wzrosty? ~Bexa 7 2009-11-08 10:41
W PONIEDZIAŁEK JUŻ NIE BĘDZIE TAK TANIO, RADZE SIĘ ZASTANOWIĆ ~impek 5 2009-11-06 18:29
dzisiaj wybijamy ~spory kapitał 8 2009-11-06 14:56
CO ZA MATOŁY NIE WYWALAJĄ PO 2.48 ~IMPEK 1 2009-11-06 13:44
Impexmetal wchodzi od grudnia do wig40 !!! ~xxx 9 2009-11-06 07:07
Impexmetal wchodzi od grudnia do wig40 !!! ~xxx 1 2009-11-05 20:15
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.