Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
niby przed wynikami a kurs spada ! ~volfek1 10 2022-07-27 21:28
LM Games skok o 1000% od jutra !!!!!!! ~LMGames 2 2022-07-27 20:06
Harper zakup akcji ESPI - 50 szt ~Buhaha 3 2022-07-27 17:32
Obroty wciąż poniżej 1mln. Tu się wzrosty nie zaczęły:) ~jeuop 1 2022-07-27 17:06
11 zł to dopiero wartość ksiegowa ! Tu powinno już być ok 50 pln ~Harper 1 2022-07-27 17:06
A wystarczyło się posłuchać i zakupić nieco wcześniej:) ~Harpofan 5 2022-07-27 16:30
OD JUTRA będziecie WYCHODZIĆ na wyścigi - poprzednio też tak było :))) ~as 4 2022-07-27 15:44
Wygląda na początek poważnych wzrostów . Zleci się kapitał niedługo ~Xoxo 1 2022-07-27 15:35
trynd sie zmienil ~ufo 1 2022-07-27 15:33
Jak to zaraz pierdyknie to bedzie płacz heheeheh ~znowu 4 2022-07-27 14:44
Najbardziej to mnie śmieszą peroniarze, co się zlecieli,bo kurs odjechał ~jeuop 2 2022-07-27 14:42
Obroty przebiją milion to dopiero ruszą zakupy. Tu ulica bez akcji ~ZAS 1 2022-07-27 13:46
Dokładnie 2 lata temu przebiło w takim ruchu 43 zł ~Fenek 4 2022-07-27 13:42
Dobry prognostyk, startują duże wzrosty przed wynikami ~Uchi 2 2022-07-27 12:37
Vistal też spekuła pompowała i później płacz ~info 3 2022-07-27 12:35
Widać, jak batony znikają, obroty narastają, będzie mocno rosło 2-3 dni ~jeuop 2 2022-07-27 12:29
Będzie 12 zł w piątek? Przynajmniej wartość księgowa by się przydała ~Maxiking 2 2022-07-27 12:08
Spekuła cały wolny papier z małego FF zebrała to jak w 2020 40 zł zaraz ~diament 1 2022-07-27 12:07
brak kupujacych ~powod 3 2022-07-26 19:43
Teraz event węglowo żywnościowy nawozowy ~Inwestor 2 2022-07-26 11:16
Od kiedy zaczęto mówić o ospie zbierałem ten papier ~jeuop 2 2022-07-26 10:24
WHO wydała decyzję. Środki higieniczne to będzie HIT GPW --> LINK ~Technik 4 2022-07-26 08:56
DO RAPORTU 5 ZL ~TATA 5 2022-07-26 08:45
Kupione dzięki ~Fan 7 2022-07-25 22:49
Zaraz odpalamy szykować sie ~Kolka 1 2022-07-25 13:02
Trzymać papier,taniej nie będzie,a jak przyjdzie kasa to dopiero urośnie ~Mark 10 2022-07-25 12:54
WYNIKI - tego się spodziewam ~123 1 2022-07-25 12:34
Będzie szedł Harper pionowo na 40 zł - MAŁPIA OSPA SPÓŁKI ROSNĄ ~Techno 1 2022-07-25 11:45
Skazania na sukces! ~Harpofan 6 2022-07-25 11:42
Przy ospie środki higieniczne i opatrunkowe idą jak woda ~Maxiking 2 2022-07-25 11:41
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.