Ale tylko Ci co kupili lub niebawem kupią bo reszta będzie miała duży ból głowy i trafi do kategorii Rurki Lamęciarze:) Covidówki są już w blokach startowych i nawet jak nie bedzie takiej petardy jak przy pierwszej fali to i tak zjemy inflacjone na śniadanko kilka razy.
Po co tu się głowić wystarczy kupić i trzymać nic więcej:)