|
Giełda nie dla maklera
|
~Laik
|
2
|
2019-04-04 17:46
|
|
Który to już raz utopiliście Maklera73?
|
~Edek
|
2
|
2019-04-04 17:15
|
|
Jak makler zaczął naganiać na K znaczy siedzi po 1,97 i będą spadki
|
~ostrożnie
|
11
|
2019-04-04 16:58
|
|
Ładny zrzut do 1,91 :) brawo obserwować, czekać
|
staryznajomy
|
8
|
2019-04-04 16:56
|
|
Będzie jednak zjazd trzeba uciekać
|
makler73
|
15
|
2019-04-04 16:51
|
|
Maciek,jak obstawiasz drugą strefę w tym rejonie ?
|
makler73
|
8
|
2019-04-04 16:30
|
|
Nie kupicie poniżej 1,90 leszcze
|
makler73
|
15
|
2019-04-04 16:23
|
|
i znowu się jakiejś ......nudzi
|
~xxx
|
1
|
2019-04-04 16:23
|
|
Jutro zjazd na 1.70 i zamknięcie na 1.82
|
~MaciekzKlanu2002
|
4
|
2019-04-04 16:10
|
|
Odpływ spekuły na ursus i bitcoin
|
~CepTłuczonyWŁeb
|
1
|
2019-04-04 16:03
|
|
makler73 - analityku
|
pan_maciej_z_krakowa
|
2
|
2019-04-04 16:02
|
|
Ostrzyrzemy owieczki na lato a potem grubo ubierzemy na zimę
|
makler73
|
7
|
2019-04-04 15:44
|
|
Jedna ważna i podstawowa zasada !!!!
|
~1234
|
1
|
2019-04-04 15:34
|
|
nie kopcie się z koniem
|
~leszczykiewicz
|
1
|
2019-04-04 15:32
|
|
Makler73 jak tam wtopa czego sie nie dotkniesz
|
staryznajomy
|
1
|
2019-04-04 15:31
|
|
Makler i inni
|
~Krajcut
|
4
|
2019-04-04 13:59
|
|
Zwała nadchodzi, już stoi na progu, popytu zero
|
~Symbian
|
10
|
2019-04-04 11:33
|
|
Już sie WYNIOSLEM! 20gr na akcji teraz ide w GRY!
|
~Horacy
|
4
|
2019-04-04 11:07
|
|
Trup tonie
|
~Nowy
|
14
|
2019-04-04 10:51
|
|
Malutkie obroty, pozorowane ruchy
|
~Roon
|
1
|
2019-04-04 10:24
|
|
Dzięki makler za sygnały
|
~leo1975
|
13
|
2019-04-04 08:42
|
|
O CO TEN RABAN
|
~Baca
|
3
|
2019-04-04 08:36
|
|
poziom manipulacji forum
|
~śmieć
|
1
|
2019-04-04 08:16
|
|
Ja bym się martwił gdyby rósł na takich obrotach w takim miejscu :-)
|
makler73
|
6
|
2019-04-04 06:49
|
|
kto sprzeda bedzie dzisiaj zalowal
|
~wywiad
|
1
|
2019-04-04 05:10
|
|
owocowe przemyslenia
|
~Jagódki
|
9
|
2019-04-04 00:01
|
|
getin
|
~marek
|
20
|
2019-04-03 23:33
|
|
Może licealista się wypowie?
|
~bat
|
1
|
2019-04-03 22:42
|
|
SMIESZNE Z WAS JURECZKO-JANUSZKI I WASZE KOMENTY
|
~MORIARTY
|
1
|
2019-04-03 22:27
|
|
Panie Macieju ,29.04.2019 ADX był ok.10,55 a dziś zamknął się 24,57
|
~fangetin
|
5
|
2019-04-03 22:10
|