Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Trochę się nerwowo robi. Czy już ciąć straty czy czekać? ~Jacek 8 2019-04-05 11:19
wywaliłem na sprzedaż 200k Getinu i nagle ładnie w dół :) ~zibi 10 2019-04-05 11:03
Myslą że to koniec,ha,ha,ha.1,50 bedzie spokojnie i to szybko makler73 8 2019-04-05 10:47
GETIN i sie doczekaliśmy na info 22.46 ~zibi 6 2019-04-05 10:42
No wielu czekało na 1,85 ~Technik-AT 8 2019-04-05 10:15
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 10 2019-04-05 09:06
Chłopaki z Marshalla pewnie zacieraja rece na jutrzejszy dzień makler73 34 2019-04-05 08:59
Dzisiaj znana trendu na wzrostowy, zamknięcie powyżej 2 zł. ~MaciekzKlanu2002 1 2019-04-05 08:05
No wreszcie pozbierane :-) BRAĆ !!!!!! makler73 20 2019-04-05 07:06
Ładnie zjeżdża ~Ola 12 2019-04-05 01:04
OSTRZEGAŁEM !!!!!!!!!!!! makler73 18 2019-04-05 00:54
Leszczu z Krakowa,dlaczego nie komentujesz ADX ? makler73 10 2019-04-05 00:29
Chyba bankructwo ~Fred 30 2019-04-05 00:25
GETIN - jednak ~KING_I 6 2019-04-04 23:46
GETIN MEGA WZROSTY OD 08.04.2019r. ~Makler74_New_Wersja 1 2019-04-04 23:25
Makler 73 i zlecienia jego i kumpli ... rafcyk 18 2019-04-04 22:01
trochę otuchy ~KGHM 1 2019-04-04 21:55
Panie macku ~andrej 4 2019-04-04 21:25
Nie zgadzam się z analizą Pana Macieja ~fangetin 11 2019-04-04 21:18
Krótka ale żałosna historia pan_maciej_z_krakowa 7 2019-04-04 21:11
Czy dobrze pacze? ~Fred 3 2019-04-04 21:02
Wzrost wniosków o kredyt w marcu ~Ja 7 2019-04-04 20:55
Mnie interesuje kurs za rok teraz to mam to w ,,posznowaniu,, jaki kurs ~tadek79 10 2019-04-04 20:55
Tyle tu biadolenia, że jutro na pewno będzie na zielono. ~MaciekzKlanu2002 3 2019-04-04 20:41
Maciek wylazł z nory dopiero jak sprzedał :-) makler73 6 2019-04-04 20:31
ZWALAĆ TEGO GNIOTA !!! ~CAŁAGIEŁDA 3 2019-04-04 19:38
Panika. Wyprzedaż. ~Mis 26 2019-04-04 19:22
PANIKARZE ~AVATAR 3 2019-04-04 18:28
Rekomendacja: Jutro 2zl zobaczymy ~MaciekzKlanu2002 8 2019-04-04 18:24
Zgoda na połączenie ~Urzędnik 2 2019-04-04 18:13
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.