|
Trochę się nerwowo robi. Czy już ciąć straty czy czekać?
|
~Jacek
|
8
|
2019-04-05 11:19
|
|
wywaliłem na sprzedaż 200k Getinu i nagle ładnie w dół :)
|
~zibi
|
10
|
2019-04-05 11:03
|
|
Myslą że to koniec,ha,ha,ha.1,50 bedzie spokojnie i to szybko
|
makler73
|
8
|
2019-04-05 10:47
|
|
GETIN i sie doczekaliśmy na info 22.46
|
~zibi
|
6
|
2019-04-05 10:42
|
|
No wielu czekało na 1,85
|
~Technik-AT
|
8
|
2019-04-05 10:15
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
10
|
2019-04-05 09:06
|
|
Chłopaki z Marshalla pewnie zacieraja rece na jutrzejszy dzień
|
makler73
|
34
|
2019-04-05 08:59
|
|
Dzisiaj znana trendu na wzrostowy, zamknięcie powyżej 2 zł.
|
~MaciekzKlanu2002
|
1
|
2019-04-05 08:05
|
|
No wreszcie pozbierane :-) BRAĆ !!!!!!
|
makler73
|
20
|
2019-04-05 07:06
|
|
Ładnie zjeżdża
|
~Ola
|
12
|
2019-04-05 01:04
|
|
OSTRZEGAŁEM !!!!!!!!!!!!
|
makler73
|
18
|
2019-04-05 00:54
|
|
Leszczu z Krakowa,dlaczego nie komentujesz ADX ?
|
makler73
|
10
|
2019-04-05 00:29
|
|
Chyba bankructwo
|
~Fred
|
30
|
2019-04-05 00:25
|
|
GETIN - jednak
|
~KING_I
|
6
|
2019-04-04 23:46
|
|
GETIN MEGA WZROSTY OD 08.04.2019r.
|
~Makler74_New_Wersja
|
1
|
2019-04-04 23:25
|
|
Makler 73 i zlecienia jego i kumpli ...
|
rafcyk
|
18
|
2019-04-04 22:01
|
|
trochę otuchy
|
~KGHM
|
1
|
2019-04-04 21:55
|
|
Panie macku
|
~andrej
|
4
|
2019-04-04 21:25
|
|
Nie zgadzam się z analizą Pana Macieja
|
~fangetin
|
11
|
2019-04-04 21:18
|
|
Krótka ale żałosna historia
|
pan_maciej_z_krakowa
|
7
|
2019-04-04 21:11
|
|
Czy dobrze pacze?
|
~Fred
|
3
|
2019-04-04 21:02
|
|
Wzrost wniosków o kredyt w marcu
|
~Ja
|
7
|
2019-04-04 20:55
|
|
Mnie interesuje kurs za rok teraz to mam to w ,,posznowaniu,, jaki kurs
|
~tadek79
|
10
|
2019-04-04 20:55
|
|
Tyle tu biadolenia, że jutro na pewno będzie na zielono.
|
~MaciekzKlanu2002
|
3
|
2019-04-04 20:41
|
|
Maciek wylazł z nory dopiero jak sprzedał :-)
|
makler73
|
6
|
2019-04-04 20:31
|
|
ZWALAĆ TEGO GNIOTA !!!
|
~CAŁAGIEŁDA
|
3
|
2019-04-04 19:38
|
|
Panika. Wyprzedaż.
|
~Mis
|
26
|
2019-04-04 19:22
|
|
PANIKARZE
|
~AVATAR
|
3
|
2019-04-04 18:28
|
|
Rekomendacja: Jutro 2zl zobaczymy
|
~MaciekzKlanu2002
|
8
|
2019-04-04 18:24
|
|
Zgoda na połączenie
|
~Urzędnik
|
2
|
2019-04-04 18:13
|