|
Sprzedałem Kruka i zbieram Getin.Syp GRUBASIE !!!!!!!!!!!1
|
makler73
|
9
|
2019-04-03 21:39
|
|
Makler73 szaleje
|
~Łowcapajaców
|
6
|
2019-04-03 21:28
|
|
ADX pan Maciej radził obserwować ,ADX rośnie a On mówi sprzedawać
|
~fangetin
|
3
|
2019-04-03 21:20
|
|
Do wszystkich
|
~RRRrrr
|
2
|
2019-04-03 21:01
|
|
Maciek z Klanu uciekł z planu
|
makler73
|
1
|
2019-04-03 20:39
|
|
Spadek kursu na tak niskim obrocie ...
|
rafcyk
|
6
|
2019-04-03 20:26
|
|
Sprzedał leszcz z Krakowa i trend się nagle zmienił buahahahahahaha
|
makler73
|
15
|
2019-04-03 20:09
|
|
Sorry ,29.03.2019 ADX itd
|
~fangetin
|
1
|
2019-04-03 19:44
|
|
Jutro zamknięcie 2.19 wierzcie lub nie
|
~MaciekzKlanu2002
|
11
|
2019-04-03 19:10
|
|
Stary znajomy,zakład że zamknięcie bedzie minimum 1,93 ? Czy pekasz ?
|
makler73
|
6
|
2019-04-03 18:40
|
|
Powalające OBROTY :)
|
~Bn
|
7
|
2019-04-03 17:26
|
|
Ha,ha,ha.Gruby cienias
|
makler73
|
11
|
2019-04-03 15:37
|
|
no tak
|
~falala
|
2
|
2019-04-03 14:35
|
|
Nowy,widzisz już,czy dalej czekasz aż Ci mistrz pokaże ?
|
makler73
|
8
|
2019-04-03 14:31
|
|
Dawaj GRUBASIE,syyyyyyyp bo czekam CIENIASIE
|
makler73
|
7
|
2019-04-03 14:01
|
|
Jadą jak po alkoholu
|
~ZIBI
|
2
|
2019-04-03 13:20
|
|
Oddają na symbolicznym obrocie a potem płacz.
|
makler73
|
9
|
2019-04-03 12:36
|
|
makler73 jak tam na GETINIE
|
~Nowy
|
3
|
2019-04-03 12:34
|
|
Wemus zostało ci 9 tys pln kapitału hahahaha
|
~Ja
|
5
|
2019-04-03 12:27
|
|
Czy jest jakikolwiek powód dla którego
|
~Jakoop
|
3
|
2019-04-03 12:21
|
|
kiedy 4zł?
|
~bobik
|
7
|
2019-04-03 12:08
|
|
Wemus,jak tam na Altusie za 2,56 ?
|
makler73
|
4
|
2019-04-03 11:27
|
|
Jedziem panowie i panie. Piękna czerwień dziś będzie
|
~Nowy
|
4
|
2019-04-03 11:14
|
|
Nowy,he,he,kombinuj,kombinuj i tak się nie doczekasz.Patrz na RSI
|
makler73
|
1
|
2019-04-03 11:13
|
|
No Panowie
|
~wstyd
|
3
|
2019-04-03 10:54
|
|
Symbian,pisałem że oddasz wszystko co brałeś powyżej 2
|
makler73
|
8
|
2019-04-03 10:53
|
|
Piękna Filiżanka z Uszkiem na D1 i W1 :-)
|
makler73
|
6
|
2019-04-03 10:37
|
|
Czwarty raz odbija dokładnie od SMA 15 na D1
|
makler73
|
13
|
2019-04-03 09:15
|
|
Brawo posiadacze. Info w druku. Piekielnie mocny holding.
|
~AnalitykZnany
|
1
|
2019-04-03 08:45
|
|
Brawo posiadacze. Info w druku. Piekielnie mocny holding.
|
~ZnanyAnalityk
|
1
|
2019-04-03 08:12
|