Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sprzedałem Kruka i zbieram Getin.Syp GRUBASIE !!!!!!!!!!!1 makler73 9 2019-04-03 21:39
Makler73 szaleje ~Łowcapajaców 6 2019-04-03 21:28
ADX pan Maciej radził obserwować ,ADX rośnie a On mówi sprzedawać ~fangetin 3 2019-04-03 21:20
Do wszystkich ~RRRrrr 2 2019-04-03 21:01
Maciek z Klanu uciekł z planu makler73 1 2019-04-03 20:39
Spadek kursu na tak niskim obrocie ... rafcyk 6 2019-04-03 20:26
Sprzedał leszcz z Krakowa i trend się nagle zmienił buahahahahahaha makler73 15 2019-04-03 20:09
Sorry ,29.03.2019 ADX itd ~fangetin 1 2019-04-03 19:44
Jutro zamknięcie 2.19 wierzcie lub nie ~MaciekzKlanu2002 11 2019-04-03 19:10
Stary znajomy,zakład że zamknięcie bedzie minimum 1,93 ? Czy pekasz ? makler73 6 2019-04-03 18:40
Powalające OBROTY :) ~Bn 7 2019-04-03 17:26
Ha,ha,ha.Gruby cienias makler73 11 2019-04-03 15:37
no tak ~falala 2 2019-04-03 14:35
Nowy,widzisz już,czy dalej czekasz aż Ci mistrz pokaże ? makler73 8 2019-04-03 14:31
Dawaj GRUBASIE,syyyyyyyp bo czekam CIENIASIE makler73 7 2019-04-03 14:01
Jadą jak po alkoholu ~ZIBI 2 2019-04-03 13:20
Oddają na symbolicznym obrocie a potem płacz. makler73 9 2019-04-03 12:36
makler73 jak tam na GETINIE ~Nowy 3 2019-04-03 12:34
Wemus zostało ci 9 tys pln kapitału hahahaha ~Ja 5 2019-04-03 12:27
Czy jest jakikolwiek powód dla którego ~Jakoop 3 2019-04-03 12:21
kiedy 4zł? ~bobik 7 2019-04-03 12:08
Wemus,jak tam na Altusie za 2,56 ? makler73 4 2019-04-03 11:27
Jedziem panowie i panie. Piękna czerwień dziś będzie ~Nowy 4 2019-04-03 11:14
Nowy,he,he,kombinuj,kombinuj i tak się nie doczekasz.Patrz na RSI makler73 1 2019-04-03 11:13
No Panowie ~wstyd 3 2019-04-03 10:54
Symbian,pisałem że oddasz wszystko co brałeś powyżej 2 makler73 8 2019-04-03 10:53
Piękna Filiżanka z Uszkiem na D1 i W1 :-) makler73 6 2019-04-03 10:37
Czwarty raz odbija dokładnie od SMA 15 na D1 makler73 13 2019-04-03 09:15
Brawo posiadacze. Info w druku. Piekielnie mocny holding. ~AnalitykZnany 1 2019-04-03 08:45
Brawo posiadacze. Info w druku. Piekielnie mocny holding. ~ZnanyAnalityk 1 2019-04-03 08:12
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.