Tylko spokój może nas uratować, tylko spokojnie,na początek proponuje nie słuchać wypowiedzi
tzw maklera 73 to jest młody człowiek któremu raz czy dwa się udało sprzedać na górce i kupić na
dołku i uważa że pozjadał wszystkie rozumy a tak na prawdę nie ma honoru i co dziennie zmienia zdanie(to nie męskie)on zawsze wygrywa a tak naprawdę wygrywa kilka stówek jeśli mu się uda bo ma 10.000 akcji,może zaprzeczycie ale skąd wiecie że to nie prawda(chwila przemyślenia)a teraz pomyślmy o sobie,każdy z nas oczekuje wzrostów, po to tu jesteśmy,ja uważam że są tu duże pieniądze tylko trzeba trochę cierpliwości,wiem że trudno patrzeć jak ktoś kupuje, sprzedaje i może zarabia,tylko może,trzymajmy się jednego,jedziemy powoli w górę z korektami ale w górę,mam nadziej,że zastanowicie się zanim podejmiecie jakąś decyzje.Powodzenia i bez nerwowych ruchów..