Jagódki wypoczęte po urlopie.
Ogólnie myślimy o zredukowaniu akcji zarówno w IDA jak i w GTN. Niby wszystko pasuje i dramatu nie ma... ale kiszenie kapitału = strata. Jest teraz dobry czas na inwestowanie w wiele spółek. Aczkolwiek ten walor stracony nie jest. Zobaczymy jak to sie wszystko potoczy.