|
Powoli maszyna rusza!
|
~Dobry_wujek
|
4
|
2019-08-12 12:57
|
|
Dobry tydzien wzrostów sie zapowiada
|
~karol
|
3
|
2019-08-12 12:18
|
|
Mam przeczucie, że stracę resztę kapitału.
|
~Ola
|
6
|
2019-08-12 10:39
|
|
Getin Holding poprawi wyniki w 1 kw za granicą.Liczy na pozytywne utrzym
|
~Ali
|
3
|
2019-08-12 10:30
|
|
Holding, to nie tylko IDEA...A tak jest wyceniany,,,
|
~Ali
|
6
|
2019-08-11 21:07
|
|
Wyniki Idea ukraina są na stronie ukraińskiej tylko za duży plik
|
~grzesiek
|
6
|
2019-08-11 15:23
|
|
Idea zysk za II kwartał ???
|
rafcyk
|
4
|
2019-08-11 12:26
|
|
Zatwardzony beton giełdowy trzyma mocno akcje
|
~smyczek
|
6
|
2019-08-10 16:44
|
|
Czarnecki jakby mógł to oskubałby Was do majtek
|
~konserwator
|
8
|
2019-08-10 16:38
|
|
komunikaty
|
~zagranica
|
15
|
2019-08-10 14:24
|
|
A KTO KUPIWAL JSW PO 100? BO JEST 35 ZITA HIHI
|
~Mustafffi
|
5
|
2019-08-09 23:26
|
|
Nie dla trolli
|
yoggi
|
7
|
2019-08-09 21:13
|
|
UWAGA ....
|
~Mustafffi
|
3
|
2019-08-09 17:43
|
|
Pytanie
|
~Nowy
|
15
|
2019-08-09 13:02
|
|
Dziwi mnie spokój LC
|
rafcyk
|
15
|
2019-08-08 21:57
|
|
Już po nas
|
~Maximus
|
1
|
2019-08-08 20:45
|
|
Apollo global czy apax
|
~Apollo
|
4
|
2019-08-08 17:39
|
|
SUPER OBRÓT I SPADEK
|
~klaudi
|
2
|
2019-08-08 10:11
|
|
Ale teraz info poszło na Elbudowa- jest tam inwestor. kurs w kosmos
|
wemus
|
2
|
2019-08-08 08:11
|
|
Tu są sami nawiedzeni
|
~Ali
|
10
|
2019-08-07 23:00
|
|
Długo zwlekali z wyjściem w dół pod 1
|
~TechnikAT
|
13
|
2019-08-07 18:11
|
|
I po 1,04 wpadlo haha wystarczy was postraszyc :)
|
staryznajomy
|
4
|
2019-08-07 17:36
|
|
Uwaga na Technik-AT
|
~Iggy
|
1
|
2019-08-07 16:57
|
|
Fundy z Malty obejmują obligacje Open Finance. Czy to początek wejścia
|
~MIKI
|
9
|
2019-08-07 16:51
|
|
getin będzie sie działo!!!! od piątku odjazdddd!!!! ojjjj będzie UP!!!
|
~zibi
|
10
|
2019-08-07 16:35
|
|
Zdjął już Leszek to tłuste klopsiwo ze swojej głowy?
|
~klopsik
|
2
|
2019-08-07 13:41
|
|
Noble oraz Idea dzis 4 % na zielono
|
~Zobaczymy
|
3
|
2019-08-07 13:28
|
|
Czas kończyć tą konsolę i testować 0.99
|
~Kazik
|
1
|
2019-08-07 12:39
|
|
Boczniaka ciąg dalszy...
|
yoggi
|
8
|
2019-08-07 12:04
|
|
3.5 w USA ale lecą!!!! Jutro 1 zł open
|
~Insider
|
7
|
2019-08-06 22:31
|