Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Powoli maszyna rusza! ~Dobry_wujek 4 2019-08-12 12:57
Dobry tydzien wzrostów sie zapowiada ~karol 3 2019-08-12 12:18
Mam przeczucie, że stracę resztę kapitału. ~Ola 6 2019-08-12 10:39
Getin Holding poprawi wyniki w 1 kw za granicą.Liczy na pozytywne utrzym ~Ali 3 2019-08-12 10:30
Holding, to nie tylko IDEA...A tak jest wyceniany,,, ~Ali 6 2019-08-11 21:07
Wyniki Idea ukraina są na stronie ukraińskiej tylko za duży plik ~grzesiek 6 2019-08-11 15:23
Idea zysk za II kwartał ??? rafcyk 4 2019-08-11 12:26
Zatwardzony beton giełdowy trzyma mocno akcje ~smyczek 6 2019-08-10 16:44
Czarnecki jakby mógł to oskubałby Was do majtek ~konserwator 8 2019-08-10 16:38
komunikaty ~zagranica 15 2019-08-10 14:24
A KTO KUPIWAL JSW PO 100? BO JEST 35 ZITA HIHI ~Mustafffi 5 2019-08-09 23:26
Nie dla trolli yoggi 7 2019-08-09 21:13
UWAGA .... ~Mustafffi 3 2019-08-09 17:43
Pytanie ~Nowy 15 2019-08-09 13:02
Dziwi mnie spokój LC rafcyk 15 2019-08-08 21:57
Już po nas ~Maximus 1 2019-08-08 20:45
Apollo global czy apax ~Apollo 4 2019-08-08 17:39
SUPER OBRÓT I SPADEK ~klaudi 2 2019-08-08 10:11
Ale teraz info poszło na Elbudowa- jest tam inwestor. kurs w kosmos wemus 2 2019-08-08 08:11
Tu są sami nawiedzeni ~Ali 10 2019-08-07 23:00
Długo zwlekali z wyjściem w dół pod 1 ~TechnikAT 13 2019-08-07 18:11
I po 1,04 wpadlo haha wystarczy was postraszyc :) staryznajomy 4 2019-08-07 17:36
Uwaga na Technik-AT ~Iggy 1 2019-08-07 16:57
Fundy z Malty obejmują obligacje Open Finance. Czy to początek wejścia ~MIKI 9 2019-08-07 16:51
getin będzie sie działo!!!! od piątku odjazdddd!!!! ojjjj będzie UP!!! ~zibi 10 2019-08-07 16:35
Zdjął już Leszek to tłuste klopsiwo ze swojej głowy? ~klopsik 2 2019-08-07 13:41
Noble oraz Idea dzis 4 % na zielono ~Zobaczymy 3 2019-08-07 13:28
Czas kończyć tą konsolę i testować 0.99 ~Kazik 1 2019-08-07 12:39
Boczniaka ciąg dalszy... yoggi 8 2019-08-07 12:04
3.5 w USA ale lecą!!!! Jutro 1 zł open ~Insider 7 2019-08-06 22:31
[x]
GETIN -5,83% 0,40 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.