Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto odżałuje ze 200 zł by wyciągnąć close na plusy ~leo1975 1 2019-08-14 16:53
Restrukturyzacja Tax Care yoggi 3 2019-08-14 16:50
Rezerwy a fakty..Zyski MWTRADE... ~Ali 4 2019-08-14 16:25
Czuję, że stary skarpet nie zmienił. ~Ola 3 2019-08-14 16:13
ŚMIECHU WARTA TA WASZA EKSPERCKA PISANINA ~Xyz 4 2019-08-14 16:12
gdzie akcje???? ~kk 6 2019-08-14 15:44
Czuję że rafcyk znów uśrednił dziś ~Kazik 5 2019-08-14 13:07
Panowie i Panie podwójne dno na Ltc ~Szybki 1 2019-08-14 00:25
Leszek Czarnecki - porządny chłop ~PQ23 8 2019-08-13 22:47
No co jest gosciu zdziwiłes sie ze go rozebrałem syp dalej po1,06 smiało ~karol 11 2019-08-13 21:04
Na na na Ropa ~Szybki 3 2019-08-13 17:35
rozbieram tego batona 1.0620 ~karol 4 2019-08-13 16:19
kurde program im sie zaciął haha ~Rex 3 2019-08-13 14:54
taka sytuacja... ~Novation 3 2019-08-13 13:55
LESZCZE I TROLE SPADKOWE Czas ruszać up.czuje info ~Mustafi 4 2019-08-13 13:55
NIEDLUGO JADE NA ZLOTA GORE 15ZITA ~Mustafi 1 2019-08-13 12:38
E N D E EEEEE ~Mustafiii 2 2019-08-13 12:24
KIEDY ZJAZD NA GROSIKI??? ~Mustafiii 17 2019-08-13 12:23
Przebic 1,10 i jazda na co czekac:) 3 miechy boczniaka styka:D ~karol 2 2019-08-13 11:42
popyt napiera:D jazda ~karol 3 2019-08-13 11:07
dzieki za dzis 21k hehee ~karol 3 2019-08-13 10:31
DZISIAJ UP ~Baca 7 2019-08-13 10:05
USA mocna czerwień. Jedzie na 1 zł ~AnalitykGPW 3 2019-08-13 08:39
Getin Noble Bank z negatywną perspektywą ~znaFca 1 2019-08-12 19:39
IdeaBank szybkie tempo wprowadzania oszczędności staryznajomy 3 2019-08-12 19:03
Piękny wzrost był dziś ~AnalitykGPW 6 2019-08-12 18:42
OPF - bez Pani Prezes... ~Lybex 3 2019-08-12 15:41
Czy NBP będzie kupował akcje Getin Holdingu? staryznajomy 4 2019-08-12 14:25
Co ja tam widze na godzinowym? ~Okulary 7 2019-08-12 13:28
Kiedy oni kupowali bo sprzedaja z zyskiem po 1,04 :) ~tadek79 13 2019-08-12 13:07
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.