|
Kto odżałuje ze 200 zł by wyciągnąć close na plusy
|
~leo1975
|
1
|
2019-08-14 16:53
|
|
Restrukturyzacja Tax Care
|
yoggi
|
3
|
2019-08-14 16:50
|
|
Rezerwy a fakty..Zyski MWTRADE...
|
~Ali
|
4
|
2019-08-14 16:25
|
|
Czuję, że stary skarpet nie zmienił.
|
~Ola
|
3
|
2019-08-14 16:13
|
|
ŚMIECHU WARTA TA WASZA EKSPERCKA PISANINA
|
~Xyz
|
4
|
2019-08-14 16:12
|
|
gdzie akcje????
|
~kk
|
6
|
2019-08-14 15:44
|
|
Czuję że rafcyk znów uśrednił dziś
|
~Kazik
|
5
|
2019-08-14 13:07
|
|
Panowie i Panie podwójne dno na Ltc
|
~Szybki
|
1
|
2019-08-14 00:25
|
|
Leszek Czarnecki - porządny chłop
|
~PQ23
|
8
|
2019-08-13 22:47
|
|
No co jest gosciu zdziwiłes sie ze go rozebrałem syp dalej po1,06 smiało
|
~karol
|
11
|
2019-08-13 21:04
|
|
Na na na Ropa
|
~Szybki
|
3
|
2019-08-13 17:35
|
|
rozbieram tego batona 1.0620
|
~karol
|
4
|
2019-08-13 16:19
|
|
kurde program im sie zaciął haha
|
~Rex
|
3
|
2019-08-13 14:54
|
|
taka sytuacja...
|
~Novation
|
3
|
2019-08-13 13:55
|
|
LESZCZE I TROLE SPADKOWE Czas ruszać up.czuje info
|
~Mustafi
|
4
|
2019-08-13 13:55
|
|
NIEDLUGO JADE NA ZLOTA GORE 15ZITA
|
~Mustafi
|
1
|
2019-08-13 12:38
|
|
E N D E EEEEE
|
~Mustafiii
|
2
|
2019-08-13 12:24
|
|
KIEDY ZJAZD NA GROSIKI???
|
~Mustafiii
|
17
|
2019-08-13 12:23
|
|
Przebic 1,10 i jazda na co czekac:) 3 miechy boczniaka styka:D
|
~karol
|
2
|
2019-08-13 11:42
|
|
popyt napiera:D jazda
|
~karol
|
3
|
2019-08-13 11:07
|
|
dzieki za dzis 21k hehee
|
~karol
|
3
|
2019-08-13 10:31
|
|
DZISIAJ UP
|
~Baca
|
7
|
2019-08-13 10:05
|
|
USA mocna czerwień. Jedzie na 1 zł
|
~AnalitykGPW
|
3
|
2019-08-13 08:39
|
|
Getin Noble Bank z negatywną perspektywą
|
~znaFca
|
1
|
2019-08-12 19:39
|
|
IdeaBank szybkie tempo wprowadzania oszczędności
|
staryznajomy
|
3
|
2019-08-12 19:03
|
|
Piękny wzrost był dziś
|
~AnalitykGPW
|
6
|
2019-08-12 18:42
|
|
OPF - bez Pani Prezes...
|
~Lybex
|
3
|
2019-08-12 15:41
|
|
Czy NBP będzie kupował akcje Getin Holdingu?
|
staryznajomy
|
4
|
2019-08-12 14:25
|
|
Co ja tam widze na godzinowym?
|
~Okulary
|
7
|
2019-08-12 13:28
|
|
Kiedy oni kupowali bo sprzedaja z zyskiem po 1,04 :)
|
~tadek79
|
13
|
2019-08-12 13:07
|