Żmija tylko czeka na ludzkie nieszczęście pisząc o spadkach na różnych spółkach i śmiejąc się z mało doswiadczonych. Jakieś tysiące wyciąga z lepszych kółek ale nie wyciąga ładnych zysków grając wedle swoich opracowanych programów i analiz. Osmieszyl się już wiele razy.