Czy to nie dziwne że LC się jakoś nie spieszy , nic nie sprzedaje a ma tych spółek sporo
Wiec albo położył lagę na Idea ( bo ona jest najbardziej zagrożona ) albo zna już wyniki za drugi kwartał i spokojnie czeka na restrukturyzacje banku poprzez zmniejszenie skali
W sumie KNF tez nie podejmuje żadnych kroków wiec sytuacja musi się stabilizować
W sumie przesłał tam ponad 50 mln dywidendy z Idea Leasing - jak by się bal bankructwa to by nie podjął uchwały o takim podziale zysku
Pozostałe 50 mln poszło do LC
Wiec co ???
Czekamy dalej na jakieś info haaahaaahaaa , choć to zaczyna być już nudne - boczniak od 3 miesięcy