|
BFG sie czepia .. gofno ma do tego
|
rafcyk
|
7
|
2019-08-06 21:43
|
|
Uuu
|
~Jaś
|
2
|
2019-08-06 21:07
|
|
ANALIZA EXPERTA FORUMOWEGO
|
~Mustafa
|
6
|
2019-08-06 18:59
|
|
Inne spółki ładnie odbijają a tu stoi :)
|
~tadek79
|
6
|
2019-08-06 16:57
|
|
Technicznie bajka, fundamentalnie poezja. Lecimy na 12 zł.
|
~ZnanyAnalityk
|
3
|
2019-08-06 13:27
|
|
AT pokazuje gigantyczny ruch w górę.
|
~ZnanyAnalityk
|
6
|
2019-08-06 11:43
|
|
Dobrałem pakiet 30 tys akcji i czekam :)
|
~staryznajomy
|
5
|
2019-08-06 11:07
|
|
Po schodach idzie inwestor. Na obcasach jest.
|
~ZnanyAnalityk
|
7
|
2019-08-06 10:52
|
|
Czy zacząć dalsze zbieranie
|
~Czekamsobie
|
6
|
2019-08-06 10:36
|
|
Dzisiaj zielen ? :)
|
~tadek79
|
4
|
2019-08-06 10:26
|
|
Odszkodowanie dla LC od państwa może być gigantyczne.
|
~ZnanyAnalityk
|
3
|
2019-08-06 08:45
|
|
1 zł
|
~Jan
|
8
|
2019-08-06 07:56
|
|
Ameryka na brązowo Dow Jones lesi Nasdaq w Dół!
|
~tnijcie_straty
|
2
|
2019-08-06 07:45
|
|
Jak dla mnie może znów polecieć na 0,5
|
emperor_alex
|
3
|
2019-08-06 07:24
|
|
Zaczynam pisać na innych forach żeby odbierali jakby coś
|
~Legalnosc
|
2
|
2019-08-06 07:13
|
|
Jak myślicie zanim LC ujawnił nagrania straszył nimi kogoś?
|
~bulvers
|
2
|
2019-08-05 21:30
|
|
Główny akcjonariusz sra na te spółki
|
~Dupczyc
|
1
|
2019-08-05 21:02
|
|
Glowne spadają to może getin wystrzeli
|
~Zobaczymy
|
2
|
2019-08-05 20:48
|
|
Od kiedy pojawił się Mustafa
|
~Masakra
|
5
|
2019-08-05 20:26
|
|
Jedziemy na 1.3 wsiadać
|
~Insider
|
38
|
2019-08-05 19:18
|
|
Obecna kapitalizacja to 200 mln zl brawo!!
|
~Opinia
|
4
|
2019-08-05 19:08
|
|
sprzedałem wszystko!
|
maybe-yes
|
7
|
2019-08-05 18:57
|
|
ZAGRANICZNY FUNDUSZ ZANIŻA -----A PRZECIEŻ WIADOMO BEDZIE UP
|
~zizu
|
4
|
2019-08-05 16:21
|
|
Technik załóż swój fund przelewam Ci kasę
|
~leo1975
|
1
|
2019-08-05 16:00
|
|
Dobralem 2 k po 1,22 a co jak mozna
|
staryznajomy
|
6
|
2019-08-05 15:39
|
|
Mustafa 20 gr w tył zaczyna boleć...
|
~Edek
|
3
|
2019-08-05 14:55
|
|
staryznajomy i yoggi i skundlenie się Getina w przepaść
|
wemus
|
8
|
2019-08-05 14:29
|
|
Leszek co żeś nawyprawiał Chłopie!!!???
|
~aparatczyk
|
2
|
2019-08-05 14:17
|
|
40tyś szt. obrotu na idea
|
~Ola
|
2
|
2019-08-05 12:10
|
|
Poszło wsparcie na 1.1 Teraz 1. Jak rafcyk puści to 0.9
|
~Pogrzebowy
|
3
|
2019-08-05 12:09
|