Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
BFG sie czepia .. gofno ma do tego rafcyk 7 2019-08-06 21:43
Uuu ~Jaś 2 2019-08-06 21:07
ANALIZA EXPERTA FORUMOWEGO ~Mustafa 6 2019-08-06 18:59
Inne spółki ładnie odbijają a tu stoi :) ~tadek79 6 2019-08-06 16:57
Technicznie bajka, fundamentalnie poezja. Lecimy na 12 zł. ~ZnanyAnalityk 3 2019-08-06 13:27
AT pokazuje gigantyczny ruch w górę. ~ZnanyAnalityk 6 2019-08-06 11:43
Dobrałem pakiet 30 tys akcji i czekam :) ~staryznajomy 5 2019-08-06 11:07
Po schodach idzie inwestor. Na obcasach jest. ~ZnanyAnalityk 7 2019-08-06 10:52
Czy zacząć dalsze zbieranie ~Czekamsobie 6 2019-08-06 10:36
Dzisiaj zielen ? :) ~tadek79 4 2019-08-06 10:26
Odszkodowanie dla LC od państwa może być gigantyczne. ~ZnanyAnalityk 3 2019-08-06 08:45
1 zł ~Jan 8 2019-08-06 07:56
Ameryka na brązowo Dow Jones lesi Nasdaq w Dół! ~tnijcie_straty 2 2019-08-06 07:45
Jak dla mnie może znów polecieć na 0,5 emperor_alex 3 2019-08-06 07:24
Zaczynam pisać na innych forach żeby odbierali jakby coś ~Legalnosc 2 2019-08-06 07:13
Jak myślicie zanim LC ujawnił nagrania straszył nimi kogoś? ~bulvers 2 2019-08-05 21:30
Główny akcjonariusz sra na te spółki ~Dupczyc 1 2019-08-05 21:02
Glowne spadają to może getin wystrzeli ~Zobaczymy 2 2019-08-05 20:48
Od kiedy pojawił się Mustafa ~Masakra 5 2019-08-05 20:26
Jedziemy na 1.3 wsiadać ~Insider 38 2019-08-05 19:18
Obecna kapitalizacja to 200 mln zl brawo!! ~Opinia 4 2019-08-05 19:08
sprzedałem wszystko! maybe-yes 7 2019-08-05 18:57
ZAGRANICZNY FUNDUSZ ZANIŻA -----A PRZECIEŻ WIADOMO BEDZIE UP ~zizu 4 2019-08-05 16:21
Technik załóż swój fund przelewam Ci kasę ~leo1975 1 2019-08-05 16:00
Dobralem 2 k po 1,22 a co jak mozna staryznajomy 6 2019-08-05 15:39
Mustafa 20 gr w tył zaczyna boleć... ~Edek 3 2019-08-05 14:55
staryznajomy i yoggi i skundlenie się Getina w przepaść wemus 8 2019-08-05 14:29
Leszek co żeś nawyprawiał Chłopie!!!??? ~aparatczyk 2 2019-08-05 14:17
40tyś szt. obrotu na idea ~Ola 2 2019-08-05 12:10
Poszło wsparcie na 1.1 Teraz 1. Jak rafcyk puści to 0.9 ~Pogrzebowy 3 2019-08-05 12:09
[x]
GETIN -5,83% 0,40 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.