| 2012 | ~Lex | 2 | 2011-08-09 08:52 |
| SMIEC LECI NA 50 GROSZY ......... | ~EMY | 10 | 2011-08-09 07:14 |
| Gdzie teraz sa naganiacze??? | ~Lex | 11 | 2011-08-08 17:09 |
| kto mi dzisiaj sprzedał po 0,61 niech sie odezwie | ~egon | 8 | 2011-08-05 22:53 |
| erg | ~ty | 1 | 2011-08-05 11:48 |
| promocja | ~ja | 1 | 2011-08-05 11:10 |
| erg | ~ferdek | 1 | 2011-08-05 08:48 |
| BRAWO ZARZĄD! -20% w 2 dni to prawdziwe osiągnięcie! | ~tetris | 6 | 2011-08-04 23:24 |
| erg | ~biegly księgowy | 1 | 2011-08-04 22:33 |
| BRAWO!!! | ~ONI | 4 | 2011-08-04 21:52 |
| ERG | ~matolek | 2 | 2011-08-04 16:57 |
| ERG: Spółka dnia BM BPH | ~invest | 2 | 2011-08-03 13:23 |
| erg | ~UBK | 1 | 2011-08-03 09:21 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 11 | 2011-08-02 16:00 |
| bedzie pompka | ~xxxl | 9 | 2011-08-02 11:48 |
| ERG | ~ziomal | 3 | 2011-08-02 09:56 |
| erg | ~franek | 1 | 2011-08-02 09:34 |
| erg | ~ziomal | 1 | 2011-08-01 09:46 |
| ktoś z zarzadu? | ~clif | 1 | 2011-07-31 18:07 |
| erg | ~tko | 1 | 2011-07-30 22:17 |
| SPRZEDALI AKCJE Z ZARZADU PO 0,54 GR 600 000 SZT | ~kris | 2 | 2011-07-30 15:50 |
| erg | ~nowy | 1 | 2011-07-29 10:46 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-07-29 10:38 |
| dobry czas na wejscie!!! | ~xxxl | 13 | 2011-07-28 17:20 |
| PAMIETAM JAZDE IZNS Z O,80 NA 4 ZL | ~romeo i julia | 1 | 2011-07-27 14:24 |
| erg | ~agent/wsi | 1 | 2011-07-26 19:36 |
| witam ergowcow. | ~krokus | 3 | 2011-07-26 17:24 |
| erg | ~podejrzliwy | 2 | 2011-07-26 17:00 |
| potencjał wzrostowy już można powiedzieć jest -ale czy teraz ERG ruszy? | ~qqq | 2 | 2011-07-25 22:04 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 2 | 2011-07-25 18:52 |