Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
2012 ~Lex 2 2011-08-09 08:52
SMIEC LECI NA 50 GROSZY ......... ~EMY 10 2011-08-09 07:14
Gdzie teraz sa naganiacze??? ~Lex 11 2011-08-08 17:09
kto mi dzisiaj sprzedał po 0,61 niech sie odezwie ~egon 8 2011-08-05 22:53
erg ~ty 1 2011-08-05 11:48
promocja ~ja 1 2011-08-05 11:10
erg ~ferdek 1 2011-08-05 08:48
BRAWO ZARZĄD! -20% w 2 dni to prawdziwe osiągnięcie! ~tetris 6 2011-08-04 23:24
erg ~biegly księgowy 1 2011-08-04 22:33
BRAWO!!! ~ONI 4 2011-08-04 21:52
ERG ~matolek 2 2011-08-04 16:57
ERG: Spółka dnia BM BPH ~invest 2 2011-08-03 13:23
erg ~UBK 1 2011-08-03 09:21
erg ~AKCJONARISZ 11 2011-08-02 16:00
bedzie pompka ~xxxl 9 2011-08-02 11:48
ERG ~ziomal 3 2011-08-02 09:56
erg ~franek 1 2011-08-02 09:34
erg ~ziomal 1 2011-08-01 09:46
ktoś z zarzadu? ~clif 1 2011-07-31 18:07
erg ~tko 1 2011-07-30 22:17
SPRZEDALI AKCJE Z ZARZADU PO 0,54 GR 600 000 SZT ~kris 2 2011-07-30 15:50
erg ~nowy 1 2011-07-29 10:46
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-07-29 10:38
dobry czas na wejscie!!! ~xxxl 13 2011-07-28 17:20
PAMIETAM JAZDE IZNS Z O,80 NA 4 ZL ~romeo i julia 1 2011-07-27 14:24
erg ~agent/wsi 1 2011-07-26 19:36
witam ergowcow. ~krokus 3 2011-07-26 17:24
erg ~podejrzliwy 2 2011-07-26 17:00
potencjał wzrostowy już można powiedzieć jest -ale czy teraz ERG ruszy? ~qqq 2 2011-07-25 22:04
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2011-07-25 18:52
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.