marnie u nich zarabia zarzad skoro kupuje tylko po 54gr...widac u nich brak wiary w wlasna firme - od razu bym tego delikfenta z roboty wywalil na miejscu wlasciciela - WSTYD - możliwe że bedzie was karmił teraz tymi 600tys az lykniecie wszytko np za 70gr....30 %zysku w miesiac to chyba niezle?;) ech witki opadaja co sie na tej spolce dzieje