| erg | ~xxx | 2 | 2011-08-24 09:37 |
| LIPA!!! jak dlugo | ~Lex | 4 | 2011-08-23 13:13 |
| czy czegos wam to nie przypomina? | ~chemos brat blizniak | 2 | 2011-08-23 10:56 |
| SPEKULA | ~wrozka | 1 | 2011-08-22 19:22 |
| uwaga odpał na chemosie 26 raoprt!!!!!!!!!!!!!eksplozja zysków!!!! | ~kolo | 2 | 2011-08-22 18:35 |
| optymizm? | ~uj | 11 | 2011-08-21 21:51 |
| Co taka cisza? | ~obserwator | 1 | 2011-08-21 19:44 |
| koniec urlopu - pracy czas zaczac... | ~uj | 1 | 2011-08-21 12:41 |
| Krokus zyjesz? | ~ksiadz | 10 | 2011-08-20 00:42 |
| Gdzie jest gruby??? Pan P? | ~hi hi | 4 | 2011-08-18 19:06 |
| z innej beczki | ~uj | 2 | 2011-08-18 16:27 |
| Prognoza pogody | ~pogodynka | 12 | 2011-08-18 14:51 |
| ERG | ~hel | 1 | 2011-08-18 12:26 |
| erg | ~rudy i biedny | 1 | 2011-08-18 10:09 |
| slaby erg | ~rec4 | 1 | 2011-08-17 21:59 |
| ZWA | ~znachor | 5 | 2011-08-17 21:51 |
| erg | ~zakonnik | 1 | 2011-08-17 09:25 |
| Resume po 7 dniach... | ~CCC | 1 | 2011-08-16 20:31 |
| Do 07.09 dalszy marazm | ~CCC | 1 | 2011-08-16 16:44 |
| BRAWO p.PURGAŁ | ~tetris | 7 | 2011-08-16 13:45 |
| wrzesień | ~johnny77t | 3 | 2011-08-14 15:17 |
| Kto manipuluje kursem ERGa | ~ja | 6 | 2011-08-13 15:42 |
| widze ze wszyscy posrani:)))) | ~EGON | 4 | 2011-08-12 20:21 |
| Bedzie jak Pan Patrowicz bedzie chciał | ~pewnie | 8 | 2011-08-12 17:22 |
| Kiedy skończy się manipulacja kursem? | ~fred | 4 | 2011-08-11 12:27 |
| Nie z nami takie numery!!! | ~prawa pięść | 2 | 2011-08-11 10:56 |
| mordy wy moje wiecie co jutro bedzie:) | ~egon | 8 | 2011-08-11 09:31 |
| erg | ~agent/wsi | 1 | 2011-08-11 09:24 |
| kto jest tym frajerem który gra 12k akcji na 5 gr | ~egon | 3 | 2011-08-10 15:52 |
| erg | ~DORADCA | 1 | 2011-08-10 10:43 |