Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
erg ~xxx 2 2011-08-24 09:37
LIPA!!! jak dlugo ~Lex 4 2011-08-23 13:13
czy czegos wam to nie przypomina? ~chemos brat blizniak 2 2011-08-23 10:56
SPEKULA ~wrozka 1 2011-08-22 19:22
uwaga odpał na chemosie 26 raoprt!!!!!!!!!!!!!eksplozja zysków!!!! ~kolo 2 2011-08-22 18:35
optymizm? ~uj 11 2011-08-21 21:51
Co taka cisza? ~obserwator 1 2011-08-21 19:44
koniec urlopu - pracy czas zaczac... ~uj 1 2011-08-21 12:41
Krokus zyjesz? ~ksiadz 10 2011-08-20 00:42
Gdzie jest gruby??? Pan P? ~hi hi 4 2011-08-18 19:06
z innej beczki ~uj 2 2011-08-18 16:27
Prognoza pogody ~pogodynka 12 2011-08-18 14:51
ERG ~hel 1 2011-08-18 12:26
erg ~rudy i biedny 1 2011-08-18 10:09
slaby erg ~rec4 1 2011-08-17 21:59
ZWA ~znachor 5 2011-08-17 21:51
erg ~zakonnik 1 2011-08-17 09:25
Resume po 7 dniach... ~CCC 1 2011-08-16 20:31
Do 07.09 dalszy marazm ~CCC 1 2011-08-16 16:44
BRAWO p.PURGAŁ ~tetris 7 2011-08-16 13:45
wrzesień ~johnny77t 3 2011-08-14 15:17
Kto manipuluje kursem ERGa ~ja 6 2011-08-13 15:42
widze ze wszyscy posrani:)))) ~EGON 4 2011-08-12 20:21
Bedzie jak Pan Patrowicz bedzie chciał ~pewnie 8 2011-08-12 17:22
Kiedy skończy się manipulacja kursem? ~fred 4 2011-08-11 12:27
Nie z nami takie numery!!! ~prawa pięść 2 2011-08-11 10:56
mordy wy moje wiecie co jutro bedzie:) ~egon 8 2011-08-11 09:31
erg ~agent/wsi 1 2011-08-11 09:24
kto jest tym frajerem który gra 12k akcji na 5 gr ~egon 3 2011-08-10 15:52
erg ~DORADCA 1 2011-08-10 10:43
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.