| Kiedy 2zł na ERGu ???? | ~ktoś | 9 | 2011-07-22 19:30 |
| erg | ~PAN PIKUŚ | 3 | 2011-07-22 08:53 |
| ERG -niebawem info i znowu będzie po 1 zł | ~moss | 9 | 2011-07-21 14:10 |
| ERG | ~pikuś | 3 | 2011-07-20 10:16 |
| Brak zainteresowania ERGm | ~bolo | 4 | 2011-07-20 08:56 |
| Do kiedy marazm na ERGu | ~bolo | 5 | 2011-07-18 22:05 |
| szmata | ~ja | 13 | 2011-07-18 21:57 |
| Jak tam akcjonarjusze kiedy skończv się ta zabawa ????? | ~kola | 4 | 2011-07-18 14:07 |
| ERG szmata nic dodać nic ująć | ~bolo | 3 | 2011-07-15 21:59 |
| 40-50 gr.... | ~mędrzec | 5 | 2011-07-15 21:04 |
| ERG: dalsze spadki | ~szeląg | 4 | 2011-07-13 20:10 |
| erg | ~niedouczony | 1 | 2011-07-13 09:52 |
| ...Parodia... :-)) | ~zszokowany | 6 | 2011-07-12 17:34 |
| erg | ~agent/wsi | 4 | 2011-07-08 14:48 |
| erg | ~johnny77t | 4 | 2011-07-08 08:59 |
| Pozytywny sygnał z AT | ~td | 7 | 2011-07-07 17:16 |
| I co dalej z ERGem inwestorzj ?????? | ~lolo | 10 | 2011-07-06 19:04 |
| erg | ~obciach | 2 | 2011-07-05 15:04 |
| Erg bedia jasniej | ~kula | 2 | 2011-07-04 23:31 |
| ERg-jednak dalej trwają rozmowy z zakupem | ~waldek | 5 | 2011-07-04 20:26 |
| spadnie i tak do 75 , potem odbicie na 1.40 , zobaczycie... | ~cash | 8 | 2011-07-04 18:18 |
| ERG: przy ważnym wsparciu | ~adds | 1 | 2011-07-04 09:35 |
| no ładnie to jeszcze Tajak wywala !!! | ~xxxl | 12 | 2011-07-03 18:05 |
| Mózio spokojny | ~mer | 7 | 2011-07-03 17:47 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-06-30 15:48 |
| erg | ~agent/wsi | 1 | 2011-06-30 13:41 |
| at erg | ~krokus | 5 | 2011-06-30 10:50 |
| erg | ~ferdek | 1 | 2011-06-30 09:56 |
| erg | ~JASIEK | 5 | 2011-06-30 09:32 |
| erg | ~czarny kruk | 2 | 2011-06-29 23:26 |