Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy 2zł na ERGu ???? ~ktoś 9 2011-07-22 19:30
erg ~PAN PIKUŚ 3 2011-07-22 08:53
ERG -niebawem info i znowu będzie po 1 zł ~moss 9 2011-07-21 14:10
ERG ~pikuś 3 2011-07-20 10:16
Brak zainteresowania ERGm ~bolo 4 2011-07-20 08:56
Do kiedy marazm na ERGu ~bolo 5 2011-07-18 22:05
szmata ~ja 13 2011-07-18 21:57
Jak tam akcjonarjusze kiedy skończv się ta zabawa ????? ~kola 4 2011-07-18 14:07
ERG szmata nic dodać nic ująć ~bolo 3 2011-07-15 21:59
40-50 gr.... ~mędrzec 5 2011-07-15 21:04
ERG: dalsze spadki ~szeląg 4 2011-07-13 20:10
erg ~niedouczony 1 2011-07-13 09:52
...Parodia... :-)) ~zszokowany 6 2011-07-12 17:34
erg ~agent/wsi 4 2011-07-08 14:48
erg ~johnny77t 4 2011-07-08 08:59
Pozytywny sygnał z AT ~td 7 2011-07-07 17:16
I co dalej z ERGem inwestorzj ?????? ~lolo 10 2011-07-06 19:04
erg ~obciach 2 2011-07-05 15:04
Erg bedia jasniej ~kula 2 2011-07-04 23:31
ERg-jednak dalej trwają rozmowy z zakupem ~waldek 5 2011-07-04 20:26
spadnie i tak do 75 , potem odbicie na 1.40 , zobaczycie... ~cash 8 2011-07-04 18:18
ERG: przy ważnym wsparciu ~adds 1 2011-07-04 09:35
no ładnie to jeszcze Tajak wywala !!! ~xxxl 12 2011-07-03 18:05
Mózio spokojny ~mer 7 2011-07-03 17:47
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-06-30 15:48
erg ~agent/wsi 1 2011-06-30 13:41
at erg ~krokus 5 2011-06-30 10:50
erg ~ferdek 1 2011-06-30 09:56
erg ~JASIEK 5 2011-06-30 09:32
erg ~czarny kruk 2 2011-06-29 23:26
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.