śmiem twierdzić że to jest dobry czas na wejscie!!! ze ST na 0,8 dla bardziej twardych 0,7 choc nie powinnien tam kurs spaść. Choć zadziwia mnie troche determinacja sprzedających. Czas pokaże. najlepiej jakby kurs sie ustabilizował na tych poziomach.
Pozdr.
xxxl