Przypominam, ze pieknego dnia TKO byl - 80%, a potem ktos wycofal zlecenie i wrocilo do normy
Przypominam, ze spolka ERG chce skupic swoje akcje 07.09.11
Przypominam, ze pewnego pieknego dnia/i przekladano przejecie innej firmy
Przypominam,ze zarzad ERG(ktos)kupil za ponad 300 tys zl akcje za 0,54 gr
....
Wniosek: KOMBINUJA JAK KON PO GORE!!! pytanie jak dlugo
Jeden z wariantow im wiecej zaniza tym wiecej bede mieli zysku - bedzie wystrzal na polnoc, a im z nizszego pulapu wystrzeli tym lepiej dla nich
Drugi wariant: sciemniaja i maja nas w d......
pzdr.