Nie jest dobrze na rynkach finansowych. Czerwono na swiecie. Dlaczego? Poki co pudruje sie problem. Problem jest wiekszy. Włochy moga faktycznie skonczyc jak Grecja.
Wniosek: chowanie cos pod dywan nic nie da. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, szczegolnie w finansach. Tak samo z Ergiem. Wczesniej czy pozniej co ma byc to bedzie. pzdr Pocieszajace jest to, ze gorzej byc nie powinno juz na tej spolce...